Mācību olimpiādes Siguldas Valsts ģimnāzijā

Līdz ar 2011. gadu ir aizsākušās arī mācību priekšmetu olimpiādes, kurās mūsu skolas skolēniem piedalīties ir izaicinājums, jo konkurence ir liela.

28. janvārī Salaspilī norisinājās Ķekavas, Olaines, Salaspils un Siguldas novadu apvienības fizikas olimpiādes 2. posms.
Pamatskolas posmā 1. vietu ieguva Kārlis Briedis (9.m klase), 2. vietu – Dāvis Zavickis (9.m klase), 3. vietu – Monta Taube (9.m klase), bet Sigita Zvejniece (9.m klase) atzinību. Par labiem rezultātiem jāpasakās skolotājai Saivai Vītolai.
Vidusskolas posmā 10. klašu grupā 1. vietu izcīnīja Ojārs Vilmārs Ratnieks, bet 2. vieta –  Artūram Lapiņam. 11. klašu grupā 2. vieta Danicai Apenītei un Edgaram Šēnbergam. 12.klašu grupā 1. vieta Armandam Rudušam. Paldies skolotājam Staņislavam Vanagam par sniegtajām zināšanām!

31.janvārī Siguldas Valsts ģimnāzijā savas zināšanas latviešu valodā parādīt varēja Siguldas novada latviešu valodas olimpiādē, kur 8. klašu grupā 2. vietu ieguva Karīna Kligina, bet 3. vietu – Amanda Celmiņa. 9.klašu grupā 1. vietu ieguva Sigita Zvejniece, 2. vietu – Monta Taube. Šiem skolēniem olimpiādei sagatavoties palīdzēja skolotāja Iveta Celmiņa.

3.februārī, Olainē norisinājās Olaines, Salaspils, Ķekavas un Siguldas novada Latvijas 52. ķīmijas olimpiādes 2. posms. Olimpiādē sīvā konkurencē 1. vietu izcīnīja Armands Rudušs (12.a klase), 2. vietu – Līva Mača (11.a klase), 3.vietu – Dāvis Rocēns (11.a klase), bet atzinība – Robertam Krišjānim Ploriņam  (9.m klase). Paldies par ieguldīto darbu šo skolēnu sagatavošanā skolotājai Natālijai Elstei!

Mūsu skolā, Siguldas Valsts ģimnāzijā,  norisinājās Starpnovadu krievu valodas olimpiāde. Pamatskolas klašu grupā 3. vietu ieguva Oļesja Žaruna (8.b klase) un Svjatoslavs Isajevs (9.m klase).Atzinības izpelnījās Ervīns Dambītis (9.m klase) un Monta Taube (9.m klase). Paldies skolotājai Valentīnai Rišē par ieguldīto darbu!

Starpnovadu krievu valodas olimpiādē vidusskolas posmā 1.vieta iegūta Mārtiņam Pudņikam (12.a klase) 2. vieta – Diānai Lencevičai (10.d klase) un Mārītei Grūbei (12.b klase), 3.vieta – Ancei Liniņai(11.a klase), bet atzinības – Lindai Beregovajai (12.c klase), Aijai Balodei (12.a klase) un Evelīnai Ķirsei (10.e klase). Paldies par sniegtajām zināšanām skolotājām Ļudai Žurko un Allai Komarkovičai!