Mūsu skolas skolēni dāvina prieku

Šī gada nogalē mūsu skolā noritēja labdarības akcija „Dāvināsim prieku”. To organizēja skolēnu pašpārvaldes attīstības komiteja. Skolēnu pašpārvalde aicināja skolēnus ziedot bērniem no maznodrošinātām ģimenēm intelektuāli attīstošas dāvanas – grāmatas, puzles, galda spēles, zīmuļus, krītiņus, krāsas u.c. kancelejas piederumus.

Skolēnu atsaucība bija necerēti liela. Tika saziedoti vairāki simti dažādu dāvanu – gan nedaudz lietotu, gan pavisam jaunu, speciāli šim nolūkam iegādātu.

Mēs ceram, ka mūsu dāvanas Ziemassvētkos iepriecinās daudzus, jo daudzus bērnus. Saziedoto mantu klāstā ir dāvanas, kas priecēs gan mazus bērnus, gan mūsu vienaudžus. Galvenā atziņa, kuru guvām akcijas laikā – vislielāko dāvanu mēs esam sagādājuši paši sev. Tas ir dāvināšanas prieks. Īpaši liels paldies jāsaka 12. c klasei un skolotājai Inesei Bergai, kuru ziedojumi bija visdāsnākie. Ļoti atsaucīgi bija arī 10. c klases (audzinātāja Inta Romanovska),  8. b klases (klases audzinātāja Māra Baķe) un 10. b klases (audzinātāja Daina Bērziņa) skolēni un citi.

Cerams, ka šī akcija kļūs par labu tradīciju, kuru turpināsim arī nākamajos gados.

 

Skolēnu pašpārvaldes attīstības komitejas vadītāja
Sabīne Janisela