Pirmā Jaunatnes ziemas olimpiāde

13. janvārī Insbrukā (Austrijā) tika atklātas Pirmās Jaunatnes ziemas olimpiskās spēles. No Latvijas uz spēlēm devās 12 puiši un 4 meitenes, kuru skaitā ir arī mūsu skolas skolniece Ulla Zirne. Ullai Zirnei uzticēts liels gods – vēsturiska misija – nest atklāšanas parādē Latvijas karogu.

Pirmās Jaunatnes ziemas olimpiskās spēles norisināsies līdz 22. janvārim. Tajās piedalās vairāk kā tūkstotis 15 līdz 18 gadus veci jaunieši no 65 pasaules valstīm.

Kamaniņu braucēju komandā no Siguldas 3 jaunieši (visi saistīti ar Siguldas Valsts ģimnāziju, gan kā esošie skolēni, gan kā absolventi)  – Ulla Zirne, Riks Kristens Rozītis, Rihards Lozbers. Skeletonu pārstāvēs mūsu skolas skolnieks Dāvis Dreimanis.

Delegāciju vada siguldietis, mūsu skolas absolvents Dinārs Drošs, kopā ar jauniešiem ir arī LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Mūsu skolas skolniece Ulla Zirne atzinusi, ka jūtoties ļoti labi, un cerot, ka Insbrukā gūtā pieredzeviņai palīdzēs kvalificēties arī lielajām olimpiskajām spēlēm pēc diviem gadiem Sočos. „Tas ir mans mērķis, un darīšu visu iespējamo, lai tur nokļūtu,” tā Ulla.

Turēsim īkšķus par veiksmīgiem startiem!