Sadraudzības konkurss Siguldas novadu 7.klašu komandām „Sigulda aizrauj! „

Siguldas Valsts ģimnāzijā š.ģ. 10.janvārī notika konkurss „Sigulda aizrauj! „, kurā piedalījās 7 komandas no Siguldas Valsts ģimnāzijas, Allažu pamatskolas un Siguldas 1.pamatskolas. Konkurss tika organizēts sabiedrisko zinību nedēļas pasākumu ietvaros un to organizēja un vadīja skolotājas Ilze Koļesnikova un Anita Ūdre.

Komandām bija jāizdomā komandas nosaukums, kas saistīts ar Siguldu. Konkursā piedalījās „Spieķi”, „Spieķīši”, „Gaujmalas”, „Tarzāni”, „Ieviņas”, „Ozoli” un „Segevoldes avotiņi”. Skolēniem bija jāveic vairāki uzdevumi – jāatbild uz 21 jautājumu, jāatpazīst Siguldas sportisti un radošas personības, jāatpazīst Sigulda attēlos pirms 100gadiem, jāpilda radošais tests, jāatpazīst pēc foto un apraksta Siguldas alas, kā arī  jāuzzīmē monēta, kāda varētu būt Siguldā. Bija interesantas idejas par naudas monētu – Siguldas segevolds, sigis, gūtiņš u.c.

Skolēni strādāja ar aizrautību un radošu pieeju darbam. Paši erudītākie bija SVĢ 7.m klases zēnu komanda „Ozoli”, 2.vietā – Siguldas 1.pamatskolas komanda, bet trešo vietu dalīja trīs komandas.