Svešvalodu skatuves runas konkurss

Svešvalodu mācību priekšmetu nedēļas ietvaros pacilātā emocionālā gaisotnē izvērsās  skolas pasākums, kuru organizējām kopā ar Siguldas, Garkalnes, Ķekavas, Olaines, Salaspils novadu krievu valodas kā svešvalodas mācību priekšmeta skolotājiem.

Saltajā 1. februāra rītā uz Siguldas Valsts ģimnāziju sabrauca skolēni un skolotāji no Pierīgas  novadiem, lai piedalītos daiļrunas konkursā par tēmām: „Mēs spēlējam un dziedam”(7.kl.), „Mūsu mazie draugi” (8.kl.), „Pasaule mums apkārt”(9.kl.).

Žūrijas komisija atzina, ka tas bija ne tikai konkurss, bet arī koncerts: dalībnieki jutās kā aktieri uz skatuves, uzstājās dedzības pilni, jo katrs cerēja uz godalgotu vietu konkursā. Novadu skolotāji – žūrijas komisijas locekļi – no sirds apsveica visus konkursa uzvarētājus, tajā skaitā arī Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus Edgaru Straumani (7.m) un Teodoru Kerimovu (8.m) ar iegūto 2.vietu, Arvi Kurpnieku (9.a) ar iegūto atzinību.

Spriežot pēc atsauksmēm, skolēniem ļoti patika šis pasākums, un skolotāji nolēma daiļrunas konkursu organizēt arī turpmāk, to izvērtējot  un pilnveidojot. Vēl mēs, skolotāji, pārliecinājāmies, ka pozitīvās emocijas un draudzīga attieksme guva uzvaru. Paldies visiem dalībniekiem un skolotājiem par labi padarītu darbu!

                                                 Siguldas novada krievu valodas MA vadītāja
Valentīna Rišē. 

58 thoughts on “Svešvalodu skatuves runas konkurss

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.