Uģis Mitrevics tiekas ar Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēniem

Šodien, 25.maijā Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics tikās ar Siguldas Valsts ģimnāzijas vidusskolas skolēniem. Tikšanās notika Politikas mācību stundas ietvaros, lai iepazīstinātu skolēnus ar pašvaldības darbu un kopā ar jauniešiem pārrunātu novada aktualitātes.

„Šādas tikšanās ir būtiskas, jo vidusskolēni spēj dot savu redzējumu par norisēm Siguldas novadā un palīdzēt ar saviem ierosinājumiem, kā plānot novada attīstību. Esmu gandarīts, ka Siguldas novadā aug gudri un aktīvi jaunieši, kam nav vienaldzīgas norises novadā”, pēc tikšanās ar skolēniem stāsta U.Mitrevics.

Tiekoties ar jauniešiem, U.Mitrevics skolēniem skaidroja pašvaldības galvenās funkcijas un uzdevumus, informēja par paveikto un plānotajām aktivitātēm šogad un turpmāk.

Pārrunājot aktualitātes Siguldas novadā, skolēniem vislielākā interese bija par iedzīvotāju ID karšu projektu un restaurētajām pilsdrupām, kas nesen atdzimušas kā Livonijas ordeņa Siguldas pils. Tāpat skolēni aktīvi iesaistījās diskusijā par infrastruktūras uzlabošanas plāniem novadā, stāstot par nepieciešamajiem infrastruktūras uzlabojumiem novadā.

Foto un informācija: © www.sigulda.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.