VĢ sacensības pludmalas volejbolā un orientēšanās sportā

9. maijā Siguldā notika Valsts ģimnāziju sacensības pludmales volejbolā un orientēšanās sportā. Piedalījās skolas no Cēsu VĢ, DA Cēsu VĢ, Madonas VĢ, Valmieras VĢ, Viļakas VĢ un Siguldas VĢ.

Orientēšanas sportā komandas (komandas sastāvā 1  zēns un  1 meitene) sacentās pavēles distancē un tūrisma elementos. Distancē dalībnieki pavadīja vidēji vienu stundu. Noslēgumā 1. vietā – Cēsu VĢ I komanda, 2. vietā – Madonas VĢ, 3. vietā – Cēsu VĢ II komanda. Siguldas VĢ izcīnīja 4. vietu zaudējot Cēsu VĢ II komandai 3 minūtes un 20 sekundes.

Pludmales volejbolā piedalījās 10 zēnu un 10 meiteņu komandas. Spēles norisinājās uz 4 laukumiem. Vispirms tika izspēlēts apakšgrupu turnīrs. Pēc tam labākas komandas izspēlēja pusfinālspēles un noslēgumā finālā tika izspelētas spēles no 1. vieta līdz 10. vietai.  Jaunietēm 1. vietu izcīnīja DA Cēsu VĢ I komanda, 2. vietā Madonas VĢ, 3. vietā Valmieras VĢ I komanda. Jauniešiem – 1. vietā DA Cēsu VĢ komanda, 2. vietā Viļakas VĢ I komanda, 3. vietā Siguldas VĢ II komanda. Pludmales volejbolā tika vērtēts arī komandu (meiteņu un zēnu) kopvērtējums. Pārliecinoši 1. vietā DA Cēsu VĢ I komanda ar 24 punktiem, 2. vietā Valmieras VĢ I komanda – 14 punkti, 3. vietā Madonas VĢ 12 punkti. Siguldas VĢ II komanda palika 4. vietā un Siguldas VĢ III komanda 5 vietā, abas Siguldas komandas uzrādīja tādu pašu punktu skaitu kā Madonas VĢ.