Ciemos pie mazajiem

Foto : Sigulda.lv | (http://sigulda.lv/public/lat/fotogalerijas/)

Katru gadu ar septembra iestāšanos skolēni atgriežas skolas solos, bet divpadsmitajiem šis ir īpašs gads, jo zvana skaņas uz skolu tos sauc pēdējo reizi.

Klausoties svinīgās uzrunas, pavisam nemanāmi domas aizslīd 12 gadus senā vēsturē, atceraties, kā ar trīcošām kājām devāmies pretī nezināmajam. Tad pēkšņi attopamies un tikai spējam nobrīnīties, kur gan gadi tā aizlido.

Tieši tāpēc vairāki pārstāvji no visām 12. klasēm 3. septembrī devās pie bērnudārza „Ieviņa” vecākās grupiņas audzēkņiem, kuri tikai nākamgad uzsāks savu ceļojumu cauri skolas skaistajiem gadiem. Topošie absolventi iedrošināja mazos labi mācīties un būt paklausīgiem, bet mazie divpadsmitajiem atgādināja sen piemirstās rotaļas „Kas dārzā?” un plaukstiņpolku. Tās tā vien ļāva aizmirsties kaut uz brīdi, jo pavisam drīz ar jaunu sparu jāatgriežas pie grāmatām.

Gan divpadsmitajiem, gan bērndārzniekiem tā bija piedzīvojumiem bagāta diena, ko atcerēsies vēl ilgi.

Sabiedrisko attiecību komitejas vadītāja Anna Alvīne Vītola

53 thoughts on “Ciemos pie mazajiem

  1. Zithromax Before Ivf Secure Ordering Isotretinoin With Free Shipping Saturday Delivery Price Amoxicillin Works Bowel Bacteria [url=http://cialibuy.com]cialis for sale[/url] 5mg Cialis No Rx

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.