Patriotisko dziesmu konkurss veltīts Lāčplēša dienai.

5. novembrī skolas Aktu zālē 9.stundas laikā norisinājās iepriekš nebijis pasākums – Patriotisko dziesmu konkurss veltīts Lāčplēša dienai. Pasākuma iniciatore, vēstures skolotāja Inese Berga, atklājot pasākumu, novēlēja tam kļūt par skolas ikgadēju tradīciju, kas, cerams, piepildīsies. Konkursu vadīja 12.c klases skolniece Ieva Zariņa un, kā jau katrā šāda veida pasākumā, neiztika arī bez žūrijas. Vērtētāju amatus ieņēma skolotāji Ina Krūmiņa, Inguna Vuškāne, Līga Sausiņa, Vaira Siliņa, Dagnija Apine, Inese Ērmane – Peiča, Daiga Jēkabsone, Ilze Koļesņikova, kā arī Inta Kursīte. Žūrija vērtēja priekšnesuma režiju, muzikalitāti, noformējumu, kā arī dziesmas izvēles pamatojumu.

Bet nu par pašiem dalībniekiem. Pavisam bija 7 priekšnesumi, kuros tika pārstāvētas piecas klases – 10.b, 10.d, 11.b, 12.b un 12.c. Kā solisti uzstājās Filips Krauklis no 11.b klases ar dziesmu „Man vēl ir dzimtene” un Santija Laizāne no 12.b ar dziesmu „Nebūt par nastu.” Duetā dziedāja, kā arī vairākus instrumentus spēlēja Guntis Kursišs un Silvestrs Bajārs no 10.b, kuri izpildīja „Paliec sveiks, mans mazais draugs”, savukārt meiteņu ansamblis no 10.d dziedāja latviešu tautasdziesmu „Es izjāju prūšu zemi”. Ansamblis no 12.c braši uzstājās ar dziesmu „Mirdzot šķēpiem”. 11.b klase priekšnesumā bija savijusi kopā trīs mums tik zināmās dziesmas „Krustcelēs mazs bērniņš”, „Latviešu tautai” un „Piena ceļš”. 12.b klases kolektīvs visi vienoti kā korī aizkustinoši izpildīja, nu jau gandrīz par tautasdziesmu kļuvušo, „Saule, Pērkons, Daugava”.

Visi priekšnesumi uzrunāja ar savu mīļumu un emocionalitāti. Arī pamatojumi, kāpēc tieši izvēlēta katra dziesma, lika aizdomāties par mūsu vērtībām un atcerēties cilvēkus, kas savulaik cīnījās par Latvijas neatkarību. Katram priekšnesumam skatītāji veltīja grandiozas ovācijas. To, kā žūrija būs novērtējusi katru priekšnesumu, uzzināsim skolas Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā pasākumā 16. novembrī.

Pasākuma foto

Prese komitejas pārstāve Magdalēna Mudule

35 thoughts on “Patriotisko dziesmu konkurss veltīts Lāčplēša dienai.

  1. Discount Secure Ordering Bentyl Merbentyl Medicine Cheapeast Online [url=http://cialibuy.com]Buy Cialis[/url] Generic Doxycycline Pills Real Cod Only Stendra No Prescription Medication Augmentin Or Amoxicillin Dog Uti Dosage

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.