“Vizbulīte” par padarīto un vēl darāmo!!!!!

Sākšu ar to, ka 6.11. Rīgā Vef Kultūras pilī notika Republikas skolu deju kolektīvu  vadītāju seminārs, kur 2012./2013. mācību gada d/k repertuāram tika piedāvāta sk. Indras Ozoliņas izveidotā  deja ” Tēva dēli” ar R.Paula mūziku . Šajā seminārā 7.-9.klašu “Vizbulītes” dejotāji rādīja savu māku un varēšanu visiem republikas deju skolotājiem. Tas dejotājiem bija ļoti liels gods un atbildība, bet dejotāji tika galā veiksmīgi. Cerēsim, ka šo deju izvēlēsies daudzi kolektīvi.

Sestdiena 10.11. Mārtiņu diena – Siguldas pagasta kultūras nams atdzīvojās, kad tur uz “Vizbulītes” aicinājumu bija ieradušies draugi no Rīgas – “Dzīpars” un “Teiksmas studija”, no Kuldīgas “Venta” un “Ventas studija”, no Limbažiem “Jampadracis”, no Siguldas ” Purenīte” . Pagasta kultūras nama viesmīlīgās saimnieces un telpas, draugu atvērtās sirdis un pašu dejotāju dejotprieks bija atslēgas vārdi  ļoti veiksmīgam pasākumam, kurš notiek katru gadu Siguldā. Pēc divus stundu dejošanas uz skatuves, neviens nebija noguris un varēja turpināt pasākumu citos deju ritmos, kas mijās ar atrakcijām. Visi Mārtiņbērni bija iedejojuši un devuši svētību pagasta kultūras namam, paldies visiem. Bildes: Zanes Ķēdes un A.Linarta(sigulda.lv) foto šeit

Piektdien, 16. 11.  pošamies jau nākamajam svētku pasākumam SVĢ ” Es Latvijā” . Koncertā piedalīsies, gan 7.-9.kl., gan 10.-12. kl. dejotāji.  Dejas izvēlētas atbilstoši koncerta koncepcijai, kuru veido sk. Līga Sausiņa.

Un nu par Ziemassvētkiem, kuri jau nav vairs aiz kalniem. Jau 19 gadu “Vizbulītes” jaukāka tradīcija ir Ziemassvētku izrāžu veidošana. Šajā gadā tie būs “Velniņi” pasaka dejā pēc R. Blaumaņa pasakas motīviem. Izrādē piedalās visi 217 “Vizbulītes” dejotāji no 1.-12. kl. Sagatavojot izrādi mēs gaidām ciemos arī skatītājus un esam priecīgi , ka trešo gadu pēc kārtas izrādes nāk skatīties SVĢ un PV visi skolēni. Kā arī mūsu labdarības izrādi noskatās Siguldas novada pensionāri un vecāki Kopā mēs nodejojam 5 izrādes (plānojums). SVĢ skolēnus un skolotājus gaidām Siguldas Kultūras centrā 20.12. plkst. 11.00.

 Uz tikšanos.

d/k ” Vizbulīte” vadītāja – Indra Ozoliņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.