Siguldas novada publiskās runas konkurss franču valodā

DSC_0060

Š.g.24.aprīlī Siguldas Valsts ģimnāzijā notika ikgadējais Siguldas novada publiskās runas konkurss franču valodā, kurā piedalījās vairāk kā 30 skolēnu no Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas pilsētas vidusskolas. Skolēnus vērtēja Siguldas novada franču valodas skolotāji Vjačeslavs Amosovs un Inese Ērmane-Peiča.

DSC_0009

Konkursu atklāja SVĢ skolniece Elīna Luīze Vītola (11.b) ar Edītes Piafas dziesmu „Je ne regrette rien”. 10.-12. klašu skolēni deklamēja gan dažādu franču autoru, gan pašsacerētus dzejoļus franču valodā.

DSC_0032

Galveno balvu jeb grand prix ieguva SVĢ 12.b klases skolniece Ieva Stepanova, kas klausītājus pārsteidza ar pašas sacerētu dzejoli „Lui”. 1 vietu un ļoti augstvērtīgu sniegumu demonstrēja Siguldas pilsētas vidusskolas 11.b klases skolniece Viktorija Bondarjonoka. 2.vietu ieguva SVĢ apmaiņas programmas skolēns Felikss Juterboks no Vācijas, kurš franču valodu ir sācis mācīties tikai šajā mācību gadā. 3.vietu ieguva SVĢ skolniece Karlīna Jansone ar aizkustinošu pašsacerētu dzejoli „Sois ma vérité”. Atzinību ieguva Siguldas pilsētas vidusskolas skolniece Līva Līvena (12.a) un SVĢ skolnieces Sandita Laizāne (12.b) un Anna Šmite (10.d).

Liels paldies Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājam Vjačeslavam Amosovam par atsaucību un ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā un vērtēšanā!

Inese Ērmane-Peiča
SVĢ franču valodas skolotāja,
Svešvalodu MC vadītāja

5 thoughts on “Siguldas novada publiskās runas konkurss franču valodā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.