Siguldas novada skolu 8.klašu komandu konkurss „Sigulda aizrauj” Siguldas Valsts ģimnāzijā 2013.gada 10.aprīlī

Nu jau par tradīciju kļuvis konkurss „Sigulda aizrauj”, ko organizē Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotājas Ilze Koļesnikova un Anita Ūdre. Konkurss tiek veidots kā sadraudzības konkurss starp novada 8.klašu skolēniem zināšanu nostiprināšanai par Siguldas novada vēsturi, ģeogrāfiju, kultūru, sportu, mākslu.

Konkursā piedalījās 7 komandas – 3 komandas no Siguldas Valsts ģimnāzijas, 2 komandas no Siguldas 1.pamatskolas,viena no Siguldas pilsētas vidusskolas un viena no Allažu pamatskolas. Komandas sastāvā ir 6 skolēni. Katra komanda izvēlas nosaukumu, saistītu ar Siguldas novadu, piemēram, „Gūtmanis”, „Paradīzes kalna bērni”, „Avotiņi”. Skolēniem bija jāveic vairāki uzdevumi, kas saistīti gan ar Siguldas vēsturi, ģeogrāfiju, mākslu un citām jomām. Skolēniem jāatpazīst Siguldas novada ievērojamākās vietas, dabas un kultūras objekti, kā arī jāatpazīst ievērojamākie Siguldas novadnieki dažādās jomās.

Konkursā 1.vietu ieguva Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.m klases komanda „Mēs par Siguldu!”, 2.vietu Siguldas 1.pamatskolas 8.a klases komanda „Gūtmanis”, 3.vietu dalīja Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.a klases komanda „Sīdzieši” un Siguldas 1.pamatskolas 8.b klases komanda „Paradīzes kalna bērni”.

1.vietas ieguvēji – SVĢ 8.m klases komanda „Mēs par Siguldu!”
1.vietas ieguvēji – SVĢ 8.m klases komanda „Mēs par Siguldu!”
2.vietas ieguvēji – Siguldas 1.pamatskolas 8.a klases komanda „Gūtmanis”
2.vietas ieguvēji – Siguldas 1.pamatskolas 8.a klases komanda „Gūtmanis”

 

 Paldies skolotājām par klases komandas sagatavošanu konkursam!

Informāciju sagatavoja
Ilze Koļesnikova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.