Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klases skolēni Zinību dienā viesojas pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa”

Siguldas Valsts ģimnāzijā nu jau par tradīciju kļuvusi divpadsmito klašu skolēnu viesošanās b/d „Ieviņa” Zinību dienā. Savukārt mazie  audzēkņi pavasarī nāk ciemos pie lielajiem skolēniem Pēdējā zvana dienā, lai pavadītu divpadsmitos uz pēdējo mācību stundu.

1378208457_584

Šogad divpadsmitajām klasēm šī Zinību diena bija pēdējā vidusskolā, turpretim daudz mazākiem,kuri par mācīšanos skolā ir tikai dzirdējuši no vecākiem,māsām vai brāļiem,šī svētku diena tika pavadīta bērnudārzā, tāpēc daļa divpadsmito atgriezās bērnībā un devās apsveikt mazos bērznudārza „Ieviņa” audzēkņus Zinību dienā.

1378208479_598

Bērnudārza  „Ieviņa” mazie, smaidīgie vecākās grupiņas audzēkņi lielos divpadsmitos sagaidīja ar smaidu,tomēr nedaudz sakautrējušies. Visiem – gan lielajiem, gan mazajiem – kopīgi no papīra bija jāizgriež savu plaukstu kontūras,pielīmējot tās pie kartona balona.Mazie ar prieku grieza un līmēja, un liela daļa divpadsmito klašu skolēnu ar aizrautību darīja to pašu,aizmirstot par ikdienas rūpēm un pēdējo,nopietno mācību gadu vidusskolā. Pēc tam visi devās rotaļā „Ādamam bija septiņ dēli”. Noslēguma daļā divpadsmitie mazajiem uzdāvināja gan lielas, gan mazas konfektes, kuras nonākušas saņēmēju rociņās, izraisīja platu un neviltotu smaidu.

fbg

Šis nelielais laika sprīdis, ko divpadsmitie pavadīja bērnudārzā „Ieviņa”, visiem lika pasmaidīt, atcerēties par bērnību, kā arī, iespējams, mazliet aizdomāties par tālāko nākotni un mācību gadu, kurā nevarēs ne spēlēt rotaļas, ne zīmēt, griezt un līmēt, bet gan būs jāsaņemas un cītīgi jāmācās.

 Untitled