SVĢ – sporto visi!

Klāt septembris, jaunais mācību gads, un līdz ar to, kā ierasts, arī Sporta diena. Laikapstākļu lutināti un saules sildīti, Siguldas novada vidusskolu jaunieši aktīvi darbojās šajā pasākumā, un, protams, arī mēs – SVĢ vidusskolas klases! No mūsu skolas piedalījās 11 klašu komandas. Vieni skrēja kombinēto stafeti, citi mēģināja orientēties labirintā, kādam bija iespēja šaut ar loku vai šļūkt ar kameru, vēl kāds centās trāpīt dusmīgajiem putniem. Protams, neaizmirsīsim par stafetes skrējienu! Īpašai roku izturībai bija jābūt kapteiņiem, kuriem bija jāpārvar alpīnisma siena. Tika padomāts arī par skolotājiem, kuriem bija jāpierāda savas prasmes rīkoties ar lauksaimniecības tehniku. Tieši šī disciplīna izraisīja vislielāko sajūsmu un interesi, jo kurš gan negrib redzēt savu skolotāju darot kaut ko pavisam neierastu?

Tomēr… Sporta dienā, kā jau visās sacensībās, arī tiek vērtēti rezultāti. Šogad veiksmīgākie bija mūsu skolas 12.a klase, kas ar krietnu pārsvaru ieguva pirmo vietu. Otrie – 12.e. Trešie – 11. a. Mazliet līdz bronzai pietrūka 10.a klasei, kas gan solīja nākamgad to labot. Visveiklākais klases kapteinis bija no 12.e – Kristaps Buls.

Pasākums bija ļoti interesants un bagātīgs, notika pirms tam nebijušas disciplīnas (orientēšanās labirintā), kā arī vairāk nekā citus gadus tika izmantotas piedzīvojumu parkā „Tarzāns” pieejamās atrakcijas, un katrs varēja atrast disciplīnu piemērotu tieši sev. Paldies, Sporta dienas organizētājiem par daudzpusīgo programmu!

IMG_1805SVĢ 12.a klase ar audzinātāju

 

Informāciju sagatavoja
Magdalēna Mudule