Skolotāju diena SVĢ

Šī gada 4. oktobrī skolotāju dienas ietvaros skolā stundas septītajām klasēm un skolotājiem vadīja vidusskolas klašu skolēni, kā arī tika organizēts neliels koncerts.

Septītajām klasēm tika vadīta divdesmit piecu minūšu gara stunda, kurā tika pārbaudīta viņu atjautība un erudīcija. Skolotāju tēlā iejutās divpadsmito klašu skolēni Valters Vētra, Pēteris Trifānovs un Beāte Vārna, Elīna Luīze Vītola un Elizabete Līce, Diāna Deisone un Anete Markevica. Klasē valdīja nemitīga kņada.

DSC_0021

Savukārt pašiem dienas gaviļniekiem ,skolotājiem un skolotājām, pēc tam, kad audzēkņiem mācību stundas bija beigušās bija iespēja atcerēties savas skolas dienas un iejusties skolēnu tēlos. Arī mūsu pedagogiem bija sagatavoti āķīgi uzdevumi. Viņi tika sadalīti pa trim klasēm un katra klase pa mazākām grupām. Skolotāji šajā stundā bija Teodors Kerimovs un Evelīna Lapa, Lauma Vilciņa un Paula Rubīna, kā arī Signe Nuķe un Dāvis Zondaks. Visi personāži bija teicami iejutušies pretējās lomās. Pat direktors( Andris) bija ieradies, lai pārmītu pāris svarīgus vārdus ar skolēniem un skolotājiem. Jāatzīst, pedagogu atjautība tika pārbaudīta ar tiešām sarežģītiem uzdevumiem, uz dažiem pat atbildes neatrada neviena no grupām. Tomēr grupa, kurai bija visvairāk pareizo atbilžu katrā klasē saņēma sarkanās pildspalvas, kas tik ļoti noder mūsu mīļajiem skolotājiem.

Un svētku dienas noslēgumā skolēni bija sagatavojuši koncertu, kura vadītāji bija Teodors un Kristiāna Kļaviņa. Tajā brīnišķīgus priekšnesumus sniedza Anete Markevica un Vanesa Elva Millere kopā ar Lindu Zvaigzni, Helviju Kārkliņu un Andri Zāberu.