Fotoizstāde “Baltijas ceļš” Siguldas Valsts ģimnāzijā

IMG_0940

23.augustā Siguldas pagasta kultūras namā tika  izvietota fotogrāfa V.Tjurina fotogrāfiju izstāde par siguldiešu piedalīšanos Baltijas ceļa akcijā.Tika nolemts, ka, sākoties skolai, izstāde apceļos visas Siguldas novada skolas. 15.septembrī  izstāde atceļoja uz ģimnāziju.

Skolas Informatīvi metodiskajā centrā izstādi palīdzēja iekārtot 12.b. un 12.c. klašu skolēni. Izstādes mērķi ir iepazīstināt skolēnus ar Baltijas ceļa norisi, aicināt aptaujāt savus radiniekus un pierakstīt viņu atmiņas, kā arī censties izstādes fotogrāfijās atpazīt sev pazīstamus cilvēkus.

IMG_0935

Skolēni ar interesi pētīja divdesmit piecus gadus vecos attēlus un centās izprast, kā 1989.gada 23.augustā Latvijas iedzīvotāji sadevās rokās un parādīja visai pasaulei savu vienotību un apņemšanos atgūt valsts neatkarību. Daudz interesantu atmiņu pastāstīja klašu audzinātājas, kuras pašas bija piedalījušās Baltijas ceļā. Dažās klasēs skolēni paši bija sagatavojuši prezentācijas un darba lapas par Baltijas ceļu. 8.m.klases skolēni zīmēja savu Baltijas ceļu.

Klašu audzinātāju metodiskā centra vadītāja
Inese Berga

9 thoughts on “Fotoizstāde “Baltijas ceļš” Siguldas Valsts ģimnāzijā

  1. Best Buy Generic Doryx With Free Shipping [url=http://cialibuy.com]cialis 20mg for sale[/url] Amoxicillin Chewable Peppermint Tablets Ingredients Cialis Levitra Probepackung

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.