Ģimnāzijas skolēnu iesaistīšanās projektā “Start up”

9.oktobrī sirsnīgā un neformālā gaisotnē ģimnāzijas zālē ap astoņdesmit ģimnāzijas un Pilsētas vidusskolas skolēni tikās ar Siguldas Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāju Inu Stupeli, IT uzņēmuma SIA DPA valdes locekli Sandi Kolomenski un Siguldas uzņēmējiem, lai uzzinātu par projektu “Start up’’.

DSC_0003

Šī projekta ietvaros paredzēta uzņēmēju un skolēnu radoša sadarbība IT jomā. Ir pasludināts konkurss, kura mērķis – radīt inovācijas, jaunus risinājumus un produktus kādam reģiona uzņēmumam vai attīstīt savu biznesa ideju. Konkurss norisināsies līdz 2015. gada 24.janvārim, kad notiks skolēnu izstrādāto ideju prezentācija, vērtēšana un apbalvošana.

DSC_0016

S.Kolomenskis atraktīvi raksturoja IT sasniegumus un jaunās iespējas ,kuras rodas uzņēmīgiem un neatlaidīgiem jauniešiem. Viņš organizēja nelielu erudīcijas konkursu par IT izmantošanu un pasniedza pārsteiguma dāvaniņas no SIA DPA. Savukārt Dzintra Zālīte no SIA “Personāla attīstības risinājumi” noorganizēja nelielu izkustēšanās minūti un aizraujoši pastāstīja par biznesa kursiem un kvalitatīva personāla komplektēšanas nosacījumiem.

 

Informāciju sagatavoja
Inese Berga, SVĢ Klašu audzinātāju metodiskā centra vadītāja