“Labo darbu nedēļa”

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau sesto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” , kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Šogad tā notika no 13.-19.oktobrim.

Akcijas dziļākā jēga un būtība ir mudināt cilvēkus darīt labas lietas ne tikai Ziemassvētkos vai „Labo darbu nedēļā”, bet arī ikdienā.Vienreiz izdarot kaut ko labu, Tu saproti, ka tas ir vienkārši un sagādā dubultprieku – gan Tev pašam, gan tam, kuram palīdzēts! Darot kopā var izdarīt  vairāk labu darbu.

7.c klasē  Deina izteica priekšlikumu , ka vēlētos apciemot cienījama vecuma cilvēkus. Pievienojās  8 klases  biedri un vēl 4, kuri gribēja nosūtīt pansionāta iemītniekiem saldumus.   Ierodoties sociālās aprūpes biedrībā ”Saullēkts” ,mūs sagaidīja darbiniece Žanna un pastāstīja par iestādes 5 gadu ilgo pastāvēšanu. Un tad jau mēs izklīdām: cits pie guloša , cits pie ratiņkrēslā sēdoša, cits pie ņipras kundzītes.  mēs pastāstījām par sevi , gan uzdevām jautājumus.Stāstījumi bija emocionāli un abpusēji tika slepus norausta pa asarai.Atvadījāmies ar cerību vēl šeit atgriezties citreiz.

Klases audzinātāja Indra Upīte-Dambīte

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.