Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni plūc laurus telpu orientēšanās sacensībās

23. novembrī RTU būvniecības fakultātē norisinājās ikgadējās SK „Mežaparks” rīkotās telpu orientēšanās sacensības. Tajās veiksmīgi startēja arī Siguldas novada un biedrības „A2” skolēni.

Sacensībās kopumā piedalījās vairāk kā 250 dalībnieki, kas bija sadalīti 6 grupās atbilstoši dzimumam un vecumam. Starp dalībniekiem bija ne tikai Latvijas pārstāvji bet arī spēcīgi sportisti no Igaunijas un Lietuvas. Tāpat šajās sacensībās piedalījās gan jaunieši gan pieauguši, kas ir pārstāvējuši Latvijas orientēšanās izlasi dažādos vecuma posmos.

Orientēšanās norisinājās RTU būvniecības fakultātes gaiteņos 5 stāvos dalībniekiem risinot distanču rēbusus un mēģinot atrast ātrākos ceļu 2 dažādās distancēs, kopumā pieveicot vismaz 7 stāvu un 10 stāvu kāpumus.

No Siguldas novada skolām kopumā startēja 28 skolēni, iegūstot atzīstamus rezultātus. 1. vietu S16 grupā izcīnīja 8. klases skolniece Magda Cigle no Siguldas Valsts ģimnāzijas. Magda šogad pirmo reizi tika iekļauta Latvijas orientēšanās izlasē startam Baltijas junioru kausā pie 2 gadu vecākām meitenēm. Šajās sacensībās viņa spēja apsteigt ne tikai vienaudzes bet arī vecākas meitenes. V16 grupā 2. vietu izcīnīja 10. klases skolnieks Ralfs Cimermanis no Siguldas Valsts ģimnāzijas, stabili un pārliecinoši veicot abas distances, kurās rezultātu vairāk izšķīra rūpīga domāšana, nevis ātra skriešana. Atzīstami startēja arī Madis Ciglis (V16 grupa) un Jānis Bukins (V21 grupa) ieņemot attiecīgi 6. un 7. vietu savās grupās.

orientesanas_rtu (1)

Visi skolēni atzina, ka šīs ir bijušas lieliskas un interesantas sacensības un izteica vēlmi startēt vēl līdzīgās sacensībās. Nākamā šāda iespēja būs 3. decembrī Siguldas sporta skolas zālē Siguldā, Gāles ielā 29, kur no 16:00 jebkurš interesents varēs izmēģināt savus spēkus orientēšanās labirintā telpās. Ikviens laipni aicināts!

Vairāk bildes mūsu draugiem.lv/svg_lv lapā.

Detalizēti sacensību rezultāti un papildus fotogrāfijas: http://telpuorientesanas.lv/rezultati-2014-gada-rigas-telpu-orientesanas-sacensibam/

 

Informāciju sagatavoja:
Jānis Bukins
Siguldas Valsts ģimnāzija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.