Ģimnāzijas skolēnu iesaistīšanās CITY UP projektā

dpa-logo

Kopš 2014. gada rudens Latvijas lielākais IT uzņēmums ar vietējo kapitālu DPA sadarbībā ar novadu pašvaldībām, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Microsoft Latvia ir uzsācis iniciatīvu CITY UP.

Seši ģimnāzijas skolēni atsaukušies  Siguldas novada uzņēmēju piedāvājumam iesaistīties projektos, kuros viņi varētu iegūt darba iemaņas un pieredzi. Skolēnus konsultēs skolotāji Saiva Vītola un Pēteris Zariņš.

PROJEKTA DALĪBNIEKI

SIA “Personāla attīstības risinājumi” tirgū darbojas 7 gadus. Uzņēmumam ir četri galvenie virzieni: personāla vadības konsultācijas, funkciju audits; profesionāla personāla atlase vadības līmeņa amatiem; biznesa kursi un semināri; koučings. Uzņēmums vēlas izstrādāt modernu un ērti lietojamu CV datu bāzi, kā arī izstrādāt jaunu, nebijušu produktu personāla vadības jomā.

SKOLĒNI: Paula Matuzeviča radīs risinājumu SIA “Personāla attīstības risinājumi” uzdevumam.

SIA “Barakuda M” dibināta 2004. gada nogalē. Saviem klientiem uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes makšķerēšanas piederumus, dažādas preces sportam un atpūtai, kā arī nepieciešamo informāciju to lietošanā savos veikalos „COPES NAMS” Rīgā un Siguldā. Uzņēmums vēlas uzlabot savu pašreizējo mājas lapu www.copesnams.lv, radot jaunu struktūru un dizainu, izveidojot internetveikala maksājuma sistēmas piedāvājumu ar multivalūtu atbalstu un izveidojot uzņēmuma profilu sociālajos tīklos un meklēšanas sistēmās. SIA „Barakuda M” vēlas arī izstrādāt jauna pakalpojuma zīmola un mārketinga koncepciju, izmantojot mūsdienīgus IT rīkus (virtuālā tūre, naktsmītņu un atpūtas vietu rezervēšanas sistēma, reklāma sociālajos tīklos).

SKOLĒNI: Rūdolfs Vītols veidos jauna pakalpojuma zīmola un mārketinga koncepciju.

SIA “Saltavots” ir Siguldas novada domes kapitālsabiedrība, kas nodrošina Siguldas novadā dzīvojošos iedzīvotājus un esošos uzņēmumus ar centralizētiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem. Uzņēmums vēlas uzlabot saziņu ar sabiedrību izmantojot mūsdienīgas IT tehnoloģijas.

SKOLĒNI: Megija Logina un Vanesa Turkupole veidos uzņēmuma ārējo komunikāciju.

RADIO7 ir FM un interneta radiostacija, kas pamatā atskaņo īpaši atlasītu dažādu laiku un žanru mūziku un sniedz saviem klausītājiem tikai nepieciešamu informāciju. RADIO7 nepieciešams izveidot vienotu platformu, kur siguldieši un citi radio klausītāji var apmainīties ar aktuālu informāciju.

SKOLĒNI: Edgars Straumanis veidos uzņēmumam vienotu komunikācijas platformu.

SIA “Autosprints” ir Pixelbags produktu izplatītājs Baltijas valstīs. Uzņēmums vēlas izveidot vienotu preču uzskaites sistēmu. Tāpat nepieciešams izstrādāt mārketinga komunikācijas aktivitāšu plānu vienam gadam, lai veicinātu Pixelbags produktu atpazīstamību sociālajos medijos un interneta pārlūka meklēšamas sistēmās.

SKOLĒNI: Ralfs Cimermanis risinās SIA “Autosprints” uzdevumus.

15.decembrī  15.10. skolas Informatīvi metodiskajā centrā notiks projekta iniciatoru SIA DPA pārstāvju, projektā iesaistīto skolēnu, skolotāju un uzņēmēju tikšanās.

Informāciju sagatavoja
Inese Berga,
Klašu audzinātāju MC vadītāja

31 thoughts on “Ģimnāzijas skolēnu iesaistīšanās CITY UP projektā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.