Lāses kauss 2015

Šī gada 3.martā Siguldas Valsts ģimnāzijā norisinājās sacensības „Lāses kauss 2015” volejbolā A grupas zēniem un meitenēm. Meitenēm šogad piedalījās 4 komandas – SVĢ1, SVĢ2, Mārupes vidusskola, Zvejniekciema vidusskola. Zēniem šogad piedālījās 5 komandas – SVĢ 1, SVĢ 2, SVĢ 10.a klase, Zvejniekciem vidusskola un Babītes vidusskola.

Vispirms gan puišu, gan meiteņu komandas izspēlēja savstarpējās spēles. Grupu turnīros spēles ilga 8 min, bet izslēgšanas spēlēs – līdz vienas komands gūtajiem 25 punktiem.

Turnīru atklāja zēni, SVĢ 1 komandas mačs ar SVĢ 10.a klasi. Favorītu lomā neapšaubāmi bija SVĢ 1 komanda, kuras sastāvā spēlē visi Normunda Šultes audzēkņi. Nepārliecinoši, bet tomēr 1 komanda spēja uzvarēt. Taču otrais mačs pret SVĢ 2 komandu bija pagalam nesekmīgs, piedzīvots sāpīgs zaudējums, taču galvas netika nokārtas un turpinājumā pretinieki tika sagrauti viens pēc otra. 5. vietu izcīnīja Zvejniekciema vidusskola. Ļoti spraiga cīņa izvērtās spēlē par trešo vietu starp Babītes vidusskolu un SVĢ 10.a klasi. Mača izskaņā veiksmīgāk nospēlēja siguldieši, likumsakarīgi – 3.vieta. Spēles rezultāts 25:22. Finālā tikās SVĢ 1 un SVĢ 2 komandas. Pirmā komanda bija noskaņojusies uzvarai, par spīti sāpīgajam zaudējumam grupu turnīrā. Viņiem tas arī sekmīgi izdevās un beigās salīdzinoši pārliecinoša uzvara – 25:14. SVĢ 1 komanda izcīnīja tiesības aizstāvēt SVĢ vārdu Lāses kausa finālā, 21.martā. Komandā spēlēja – Gvido Gailītis (12.a), Dāvis Zondaks (12.c), Jānis Skutelis (12.c), Teodors Kerimovs (11.a), Mārcis Gaigalnieks (11.b), Kristaps Ozols (11.d).

Meitenēm, sīvas cīņas izpalika. Savā starpā par trešo vietu spēkojās abas SVĢ komandas. Sekmīgāk veicās pirmajai komandai, kur spēja izcīnīt 3.vietu. Spēles rezultāts 25:16. Finālā, Mārupes vidusskolas meitenes pārliecinoši ar 25:9 pārspēja Zvejniekciema vidusskolas meitenes. Tāpat, kā SVĢ 1 puišu komanda, arī Mārupes vidusskolas meitenes izcīnīja tiesības spēlēt Lāses kausa finālā, 21.martā.

Lai kādas būtu spēles, vienmēr ir jāatceras, ka spēlē komandā, nevis individuāli. Komandas gars rada prieku un labu atmosfēru. Bija patiess prieks vērot skaistas izspēles un aizraujošas mača galotnes. Galvenais, nekad nepadoties, ja nepaveicas vienreiz, ir jāturpina cīnīties līdz galam un viss sanāks.

Vairāk foto: http://failiem.lv/g/ouxstow#aa/lase1.JPG

Apsveicam uzvarētājus un novēlam veiksmīgus startus arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Mārcis Gaigalnieks 11.B klase

4 thoughts on “Lāses kauss 2015

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.