Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

No 12. – 13. martam Rīgā, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā notika Matemātikas 65. Valsts olimpiāde 9. – 12. klašu skolēniem. Valsts olimpiādē pavisam piedalījās 276 skolēni no visas Latvijas: 73 skolēni 9. klašu grupā, 64 skolēni 10. klašu grupā, 57 skolēni 11. klašu grupā un 82 skolēni 12. klašu grupā. Šie skolēni bija uzrādījuši labākos rezultātus Latvijas novadu un pilsētu posma olimpiādē, kura ir visplašāk pārstāvētā olimpiāde un norisinājās 6. februārī.

Tiesības startēt Valsts olimpiādē izcīnīja arī Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni – Agnese Upīte, Sigita Lapiņa no 9.m klases, Edgars Straumanis, Edgars Daugulis no 10.a klases, Valts Krūmiņš, Teodors Kerimovs un Kristīne Segliņa no 11.a klases. Visi skolēni ieguldīja milzīgu darbu, lai sagatavotos olimpiādei un varētu līdzvērtīgi konkurēt ar citu Latvijas skolu skolēniem.

Mēs lepojamies, ka Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni ir uzrādījuši augstus rezultātus. Agnese Upīte 9. klašu grupā izcīnīja I pakāpes diplomu un zelta medaļu. Īpaši priecē, ka Agnesei tā jau ir trešā medaļa (sudrabs – Valsts bioloģijas olimpiādē, bronza – Valsts programmēšanas olimpiādē). Edgars Straumanis un Edgars Daugulis 10. klašu grupā izcīnīja III pakāpes diplomus un bronzas medaļas. Tikai viens punkts šķīra Edgaru Straumani no sudraba medaļas. Savukārt 11. klašu grupā Valts Krūmiņš izcīnīja III pakāpes diplomu un bronzas medaļu.

Milzīgs gandarījums, ka skolu kopvērtējumā Siguldas Valsts ģimnāzija ieguva 3. vietu (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija – 1. vieta, Daugavpils Krievu vidusskola – licejs – 2. vieta), sasummējot iegūtos punktus katras skolas trīs labākajos darbos. No Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēniem visvairāk punktu olimpiādes darbā ieguva Edgars Straumanis.

 

Informāciju sagatavoja Daiga Jēkabsone
Siguldas VĢ matemātikas MC vadītāja

One thought on “Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni Valsts matemātikas olimpiādes laureāti

  1. Cephalexin For Strep Geberic Lipitor Online From India [url=http://cialibuy.com]canadian pharmacy cialis[/url] Domperidone Diflucan Corporacion Dermoestetica Propecia Propecia Canada No Prescription Finasteride 5mg

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.