Vidusskolēnu tikšanās ar Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru

Piektdien, 13.novembrī, mūsu skolā ieradās Saeimas deputāts, Latvijas Reģionu apvienības priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars. Ar viņu tikās vidusskolas skolēni,kuri pēc tikšanās bija ļoti iespaidoti. Mārtiņš Bondars stāstīja par kritērijiem, kas jāņem vērā, meklējot augstskolas, kā arī par kvalitatīvas izglītības nozīmi darba tirgū un tās nepieciešamību mūsdienās.

DSC_7788

 Tikšanās bija ļoti atraktīva, skolēni varēja izteikt savu viedokli, un veidojās diskusija. Gaisotne aktu zālē bija ļoti pozitīva. Skolēni bija tik priecīgi par Mārtiņa Bondara apmeklējumu, ka turpināja diskusiju arī tad, kad mācību stunda jau bija beigusies. Skolēniem bija iespēja arī kopā ar M.Bondaru nofotogrāfēties. Visi atzina, ka labprāt padiskutētu vēl kādu reizi arī par kādu citu sabiedrībā aktuālu tematu. M.Bondars par sevi radīja tik labu priekšstatu, ka bija skolēni, kas pat brīnījās, kāpēc viņš tomēr nekļuva par Latvijas prezidentu.

 Šī diskusija bija ļoti vērtīga galvenokārt tāpēc, ka tā palīdzēja saprast, kur doties mācīties pēc vidusskolas beigšanas un kāpēc mums labāk vajadzētu palikt pašiem savā valstī.

Informāciju sagatavoja:
Līva Gaile,
Kristiāna Grāmatiņa,
Katrīna Vaičuka ,
11.b klases skolnieces

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.