Atpakaļ skolā

img_1459Siguldas Valsts ģimnāzijā jau kļuvis par tradīciju, ka absolventi rudens pusē apmeklē skolu un tiekas ar 12. klašu skolēniem. Tā darba nedēļas noslēgumā 12.b klases skolēniem bija iespēja tikties ar Latvijas Universitātes vēstures fakultātes studentu Eduardu Gailišu.

Eduards skolu absolvēja 2014.gadā un šobrīd raksta savu bakalaura darbu. Draudzīgā sarunā E.Gailišs pastāstīja par studijām LU, savu pieredzi mācību darbā, kā arī akcentēja to pozitīvo devumu, ko viņam snieguši skolotāji ģimnāzijas laikā. Arī ģimnāzija lepojas ar Eduardu Gailišu, jo viņš ar ļoti labiem saniegumiem piedalījās Valsts vēstures un Vidzemes reģiona politikas olimpiādēs. Centralizētajā eksāmenā vēsturē viņš saņēma 94%, kas ir augstākais rezultāts valstī.

Klases audzinātāja un vēstures skolotāja  I.Romanovska uzsvēra Eduarda mērķtiecību jau ģimnāzijas laikā, bet politikas skolotāja A.Ūdre uzteica viņa plašo zināšanu loku un erudīciju.

Sekmīgi studējot vēsturi, E.Gailišs atrod laiku un raksta dzeju. Skolotājām viņš uzdāvināja jauno autoru dzejas krājumu, kurā ir publicēti arī viņa 14 dzejoļi.

 

Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko zinātņu Metodiskā centra vadītāja A.Ūdre

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.