Valsts ģimnāziju vadības pārstāvji tiekas ārkārtas sanāksmē

Pirmdien, 2016.gada 3.oktobrī, Āgenskalna Valsts ģimnāzijā tikās Latvijas valsts ģimnāziju vadības pārstāvji, lai spriestu par plānotajiem grozījumiem Vispārējās izglītības likumā. Likumprojekts paredz 27 pašvaldību dibināto valsts ģimnāziju pārņemšanu valsts īpašumā un padotībā, mainot to dibinātāju statusu no pašvaldības uz valsti.

Pēc ilgstošām diskusijām nolemts oficiālā vēstulē paust savu nostāju par sagatavotajiem grozījumiem, aicinot Izglītības un zinātnes ministriju sniegt atbildes uz jautājumiem par valsts ģimnāziju pārņemšanas stratēģiskajiem rezultātiem ilgtermiņā, resursu pārvaldības efektivitāti, kā arī riskiem un ietekmi uz darbības programmu “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.2.SAM.

Oficiālo vēstuli nolemts nosūtīt Ministru prezidentam M.Kučinskim, Izglītības un zinātnes ministram K.Šadurskim, Latvijas Izglītības vadītāju asociācijai (LIVA), Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrībai (LIZDA) un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājai I.Viņķelei.

Informāciju sagatavoja:
Juta Upīte

46 thoughts on “Valsts ģimnāziju vadības pārstāvji tiekas ārkārtas sanāksmē

  1. Torsemide [url=http://cialibuy.com]Cialis[/url] Tadalis Sx Sans Ordonnance En Ligne Progesterone Website Pills C.O.D. No Prescription

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.