Valsts prezidents sveic starptautisko mācību olimpiāžu laureātus un skolotājus

“Ikviens starptautisks panākums ir apliecinājums, ka mums aug talantīga, spējīga un uzņēmīga jaunā paaudze. Paldies, ka esat likuši Latvijas vārdam izskanēt pasaulē!”

/Valsts prezidents Raimonds Vējonis/

Piektdien, 7.oktobrī, Valsts Prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī svinīgi sveica starptautisko mācību olimpiāžu laureātus, kuru vidū bija arī Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.a klases absolvents Valts Krūmiņš.

20161007_132140-2

Valts 2016.gada sākumā izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju Starptautiskajā bioloģijas olimpiādē Vjetnamā laikā no 16.jūlija līdz 25.jūlijam, kā arī pierādīja savu erudīciju matemātikā, iegūstot iespēju sevi apliecināt Starptautiskajā matemātikas olimpiādē, kas notika no 6. līdz 16. jūlijam Honkongā.

_83u5192

Latvijas skolēni, kuri šogad ir izcīnījuši vienu zelta, trīs sudraba, četras bronzas medaļas un sešus atzinības rakstus, apliecinājuši, ka mūsu jauniešu zināšanas ir konkurētspējīgas pasaulē, uzsvēra Raimonds Vējonis.

_83u5141Par ieguldījumu Valta Krūmiņa sagatavošanā olimpiādēm Valsts prezidenta pateicību saņēma matemātikas skolotāja Daiga Jēkabsone un bioloģijas skolotāja Vaira Siliņa.

“Paldies skolotājiem, ka pamanāt skolēnu talantus un palīdzat tos spodrināt gluži kā dimantus!”

/Valsts prezidents Raimonds Vējonis/