Ģimnāzisti piedalās debašu turnīrā Cēsīs

debates3

10.a klases skolēni Rūdolfs Strods un Paula Brakša šī gada  5. novembrī piedalījās debašu turnīrā Cēsīs. Šoreiz debašu turnīra tēma bija: “Vai Latvijas sabiedrība ir/nav pilsoniski aktīva?” Jaunieši debatēja trijās kārtās. Tā kā ģimnāzija pirmo reizi piedalās reģionālā līmeņa turnīrā, tad katrā ziņā skolēni apguva argumentēšanas prasmes un ieguva pieredzi, klātienē vērojot labākās komandas. Siguldieši piedalījās divās kārtās – apliecinošajā un noliedzošajā.

debates2

Debates ir iespēja ne tikai veicināt personības izaugsmi, bet arī iespēja kopā ar vienaudžiem apspriest aktuālākos notikumus un labāk izprast pasauli un sabiedrību, kurā dzīvojam. Debatētāju vidū valdošā cieņa pret atšķirīgiem uzskatiem, vispusīgās zināšanas un labi informētie viedokļi par strīdīgākajiem mūsdienu jautājumiem padara dalību debašu kustībā par neaizmirstamu pieredzi, kas var pilnībā izmainīt turpmāko dzīvi.

Nākamā kārta – Nacionālais turnīrs – notiks 12. novembrī Iecavas vidusskolā.

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko zinātņu Metodiskā centra vadītāja A.Ūdre

2 thoughts on “Ģimnāzisti piedalās debašu turnīrā Cēsīs

  1. Farmр с–рўс›cia Italiana Q Vende Cytotec [url=https://viacialisns.com/#]Cialis[/url] Chemical Properties Of Amoxicillin Cialis Levitra Wofur

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.