Vaira Siliņa – Siguldas Novada Gada cilvēks izglītībā 2016!

vaira2

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svētkos 18.novembrī norisinājās svinīgais pasākums – Goda diena „Manas zemes zelta stīgas”, kurā Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics sveica titulu „Goda novadnieks” un „Siguldas novada Gada cilvēks” ieguvējus.

vaira

Saņemot Siguldas novada pašvaldības Atzinības rakstu un Siguldas novada ģerboņa sudraba piespraudi, nominācijā „Siguldas novada Gada cilvēks izglītībā 2016” par laureāti kļuva Siguldas Novada ģimnāzijas skolotāja Vaira Siliņa. Balva tika pasniegta par skolēnu sagatavošanu un izciliem skolēnu sasniegumiem Valsts un starptautiska mēroga olimpiādēs, kā arī kvalitatīvu metodisko darbību.

vaira3

Pārējiem nominācijas „Siguldas novada Gada cilvēks 2016” kandidātiem tika pasniegta Siguldas novada pašvaldības Pateicība. Šo cilvēku vidū bija arī Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāja Dzintra Meldere, kas saņēma Pateicību par aktīvu darbību Siguldas–Štūres sadraudzības biedrībā, veicinot pilsētu sadarbību, kā arī brīvprātīgo darbu, pasniedzot novada iedzīvotājiem vācu valodu.

vaira4

Sirsnīgi sveicam un lepojamies!

Informācija: www.sigulda.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.