136 izglītojamie saņem Sudraba un Zelta liecības

Esam priecīgi un ļoti lepojamies ar savu izglītojamo augstajiem sasniegumiem! Kopumā 136 izglītojamajiem ir labi, teicami un izcili mācību sasniegumu vērtējumi 2016./2017.mācību gada pirmajā pusgadā.

Sudraba liecības – ar vērtējumu ne zemāku par 7 ballēm pusgada noslēgumā – saņēma 100 izglītojamie:

Klase Uzvārds, vārds
7.a Ošeniece Ieva
7.a Platača Megija
7.a Skromane Arta
7.b Aleksejeva Diāna
7.b Knoka Katrīna Paula
7.b Mihelsone Eimija
7.b Petrovskis Edvards
7.c Balandina Elīna
7.c Brunere Kristīne
7.c Bubete Sindija
7.c Būda Annija
7.c Ciglis Nils
7.c Dinka Marta
7.c Krūmiņa Ivonna
7.c Sutīrina Keita
7.c Vēvers Martins Dāvis
7.c Zabarovska Roze
8.a Bērze Madara
8.a Eglīte Katrīna
8.a Kovaļa Anastasija
8.a Kreicberga Dita
8.a Miķelsone Alise
8.a Tilnere Madara Evelīna
8.b Jansone Krista
8.b Zariņš Valdis Pauls
8.c Ansviesulis Ričards
8.c Berkolde Laura
8.c Caunīte Alise
8.c Kandele Annemarija
8.c Krauklis Everts
8.c Ozoliņš Tomass
8.c Palamarčuks Artūrs
8.c Rozenfelde Aleksandra
8.c Taupmane Katrīna
8.c Vīksne Estere
9.a Dziesma Katrīna
9.a Jēkabsons Raimonds Dolfs
9.a Radziņa Kitija
9.a Ruģēna Ance Ilva
9.a Saleniece Ance
9.a Smukule Laine
9.b Janovs Jēkabs Niklāvs
9.b Keviša Ilona
9.b Samoviča Alise
9.b Zemlītis Mārtiņš
9.c Karabelnikov Andrey
9.c Lapiņa Sabīne
9.c Šmaliņa Annija
10.a Damroze Valts
10.a Daugulis Pauls
10.a Gladkova Andželika
10.a Hermanis Artūrs
10.a Kozlinskis Markuss
10.a Krauja Marta Roberta
10.a Paegle Kitija
10.a Pinsone Stefi
10.a Rulle-Titava Kitija
10.a Vilks Jānis
10.a Vītoliņa Annija
10.b Auziņa Madara
10.b Prībe Norberts
10.b Prokopčika Guna
10.b Veica Elīza
10.c Cīrule Dagmāra
10.c Frolova Aļina
10.d Draudiņa Dita
10.d Zunte Dārta Estere
11.a Ciglis Madis
11.a Kurzemnieks Ingus
11.a Liziņa Kitija
11.a Meistere Monta
11.a Pudņika Ligita
11.b Aizupiete Evita Eva
11.b Ančevska Diāna
11.b Āboliņa Loreta
11.b Batraga Anna
11.b Breģe Paula
11.b Gaile Paula
11.b Iraida Ieva
11.b Kļaviņa Ketrina
11.b Uzulniece Sabīne Kaiva
11.c Felkere Anete
11.c Mackēviča Alise
11.c Modnika Liene Paula
11.c Pūka Līva
11.c Zemlīte Dana
12.a Aļķe Liene
12.a Barisa Anna Renāte
12.a Cimermanis Ralfs
12.a Eglītis Mikus Māris
12.a Matuzeviča Paula Līva
12.a Straumanis Edgars
12.a Šteins Roberts
12.a Turkupole Vanessa
12.b Gaile Līva
12.b Upīte Sanija
12.c Jakovļeva Kristiāna
12.c Kļaviņa Laura
12.d Baumane Samanta
12.d Logina Megija

Zelta liecības ar vērtējumu ne zemāku par 8 ballēm pusgada noslēgumā – saņēma 35 izglītojamie:

Klase Uzvārds, vārds
9.c Mūze Aivita
7.a Gaile Līna
7.a Zaperecka Agnese
7.b Arnicāne Aija Egija
7.b Brigzne Sintija
7.b Daugule Anete Ieva
7.b Lucāne Paula
7.b Priedulēna Paula Daniela
7.c Priedniece Arta
8.a Dalbiņš Andris
8.b Egle Zane
8.b Jansone Elvija
8.b Kligina Nikola
8.b Oliņa Līva
8.b Ustinova Sabrīna
8.b Voiciša Jana
8.c Apīne Luīze Paula
8.c Feldmanis Kristaps
8.c Kaņepe Marta Daniela
8.c Kreica Samanta
8.c Leišavniece Ieva
8.c Pinsone Fani
9.b Beņķe Diāna
9.b Circene Beāte Marta
9.b Jordāne Elza Rūta
9.b Tilnere Marta Linda
9.c Mudulis Andrejs
10.a Cērpa Lote Katrīna
10.a Kadiķis Niklāvs
10.a Mitrevics Māris Maikls
10.a Pauniņa Laura
11.a Strautnieks Nauris
11.a Timermane Justīne
12.a Daugulis Edgars
12.a Klešs Aivis
12.c Kalniņa Laura

 

Apsveicam! Paldies par labi padarītu darbu!