Ziemassvētku pasākumi Siguldas Valsts ģimnāzijā

Šī nedēļa Siguldas Valsts ģimnāzijā aizvadīta priecīgās noskaņās. Un ir jau arī par ko priecāties – zinoši un pozitīvi pedagogi, atbalstoši vecāki, jauki pedagogu bērni, gudri un aktīvi izglītojamie, un lielisks deju kolektīvs!

16.decembrī pirmie Ziemassvētku noskaņās iedejoja pedagogi, vecāki, darbinieki un skolas viesi ar Ziemas balli, kurā netrūka smieklu un jautrības.

19.decembrī Ziemassvētku vecītis un rūķu meitenes rūpējās par svētku sajūtām pašiem mazākajiem – pie eglītes pulcējās pedagogu un darbinieku bērni, tika dejots, dziedātas dziesmas, spēlētas spēles un zīmētas apsveikumu kartiņas.

20.decembra rītā pedagogus un izglītojamos sveica deju kolektīvs “Vizbulīte” ar krāšņu, sirsnīgu un pārdomātu priekšnesumu “Mēs dāvinām Tev šo dienu”, kurā netrūka ne svētas svinības, ne draiskošanās un smieklu.

20.decembra vakarā Ziemassvētku pasākums norisinājās 7.-9.klašu skolēniem – arī tajā Ziemassvētku rūķis bija sarūpējis dāvanas par labajiem darbiem visa gada garumā, pēc kurām jaunieši kārtīgi izlocīja kājas uz deju grīdas.

21.decembra rītā pedagogi sveica viens otru svētkos un sirsnīgās noskaņās pavadīja vienu no pēdējām darba dienām šajā mācību pusgadā. Rūķu meitenes Inguna, Vaira un Saiva bija parūpējušās par cienastu, dāvanām un jautrību, caur horoskopiem vēstot par Jaunā ugunīgā gaiļa gadā sagaidāmo.

Savukārt 21.decembra vakarā Siguldas Valsts ģimnāzijas aktu zāle kļuva par vietu, kur pulcējās kazino spēlmaņi, mafijas bosi un lēdijas krāšņos tērpos, lai svinētu svētkus Las Vegasas stilā, dejotu un priecātos.

Svētki ir godam sagaidīti un iezvanīti!

Siguldas Valsts ģimnāzijas kolektīvs sirsnīgi sveic Ziemassvētkos un vēl panākumiem pilnu Jauno ugunīgā gaiļa gadu!