Aicina pieteikties projektam jauniešiem „Domā domas domē”

Siguldas novada pašvaldībā jauniešiem sāksies vēl nebijis projekts „Domā domas domē”. Projektu organizē Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar biedrību „Jaunatnes līderu koalīcija” un jauniešu attīstības programmas „GoBeyond” īstenotājiem. Projektu finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.

Pieteikties aicināts ikviens jaunietis, kurš ir vecāks par 13 gadiem un ir gatavs aktīvi darboties un piedalīties interesantos pasākumos.

Jauniešiem būs iespēja darboties komandās, sagatavot pašvaldībai priekšlikumus un lemt par jauniešiem svarīgiem jautājumiem Siguldas novadā, t.i., izstrādāt visas nepieciešamās darbības, lai iecerētais mērķis sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus. Projekta laikā jauniešiem tiks organizētas apmācības un sniegts atbalsts no jomas ekspertiem – cilvēkiem, kuri līdzdarbosies visu projekta laiku un palīdzēs dalībniekiem jebkurā situācijā. Tiks rīkotas meistarklases, kuru laikā jauniešiem būs iespēja apgūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas un doties aizraujošos pieredzes braucienos, tikties ar jauniešiem no citām pašvaldībām.

Projekta izskaņā labākajiem tiks dota iespēja doties uz Eiropas Parlamentu un Eiropas Jauniešu parlamentu Briselē.

Pirmā tikšanās notiks Jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” telpās jau 2017.gada 9.janvārī plkst. 16.00, bet pirms tam aicinām pieteikties dalībai projektā, sūtot pieteikumu līdz 6.janvārim uz e-pasta adresi projekts3d@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, telefona numuru, e-pastu, skolu un klasi.

Šis būs aizraujošs gads Siguldas jauniešu dzīvē! Pievienojies!

Informācija: www.sigulda.lv