„Domā domas domē” šonedēļ – tikšanās ar dažādu jomu ekspertiem

Trešdien, 18.janvārī, plkst.16.00 notiks projekta „Domā domas domē” otrā tikšanās, kurā piedalīsies jauniešu attīstības programmas „GoBeyond” pārstāve Marta Kāle un Improvizācijas teātra aktieri Valdis Sils un Krišjānis Berķis.

Tikšanās notiks divās daļās. Pirmā daļa – Progresa tikšanās, kuru vadīs Marta Kāle. Tikšanās laikā tiks apspriestas aktuālās problēmas un tiks veikta risku analīze jauniešu apskatītajai problēmai, kuru viņi ir izvirzījuši par savas komandas mērķi. Jauniešiem būs iespēja dalīties savā viedoklī un uzklausīt citu jauniešu viedokļus, lai veiksmīgāk izpildītu savus uzdevumus, un saņemt ekspertu viedokli par sev interesējošiem jautājumiem.

Otrā daļa – Darbnīca, kuras uzsvars būs uz komandas darba veicināšanu un saliedēšanu. Aktivitātes rīkos un vadīs Improvizācijas teātra aktieri Valdis Sils un Krišjānis Berķis. Jaunieši savās komandās veiks uzdevumus un apgūs prasmes projekta rakstīšanā un izstrādē.

Būs arī citas intresantas aktivitātes, kurās jauniešiem būs iespēja apgūt sev noderīgas un svarīgas prasmes.

Projektu organizē Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar biedrību „Jaunatnes līderu koalīcija”. Projektu finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.

Informācija: www.sigulda.lv