Ģimnāzisti sakopj apkārtni Lielajā Talkā

Jau tradicionāli, akcija Lielā Talka aicina domāt zaļi un, rūpējoties par vidi, iesaistīties sakopšanas talkās. Arī 9. c klases skolēni (audzinātāja I.Upīte – Dambīte) un 11. b klases skolēni (audzinātāja A.Ūdre) sestdien, 22.aprīlī, piedalījās vides sakopšanas talkā Siguldā, pie gaisa trošu vagoniņa.

No rīta laika apstākļi nebija tie labākie, jo pūta brāzmains vējš un sniga slapjš sniegs, bet visi talcinieki vienojās, ka dosimies strādāt. Kad tika ierādīta teritorija, kas jāsakopj, skolēni ķērās pie darba. Drīz vien lapu kaudzes, kritušie zari tika sapildīti maisos un apkārtne kļuva arvien tīrāka. Nedaudz traucēja brāzmainais vējš, bet neviens par to nesūdzējās.

Kad uzdotais darbs tika labi padarīts, talciniekus sagaidīja pārsteigums – silta tēja, maizītes un pīrāgi. Vēl skolēni tika iepazīstināti ar nākotnes iecerēm gaisa trošu vagoniņa darbībā un apkārtnes apzaļumošanā.

Mēs būsim zaļākā valsts pasaulē, ja mēs paši to pieņemsim un tam noticēsim! Tā ir Lielās Talkas devīze, kam mēs pilnībā piekrītam.

Informāciju sagatavoja:

11.b klases audzinātāja A.Ūdre