Notiks Zinību dienas svinības „Sajūti skolas garšu!”

Piektdien, 1.septembrī, no plkst.16.00 līdz 22.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā Siguldas novada skolēni un viņu vecāki aicināti atzīmēt Zinību dienu kopā – pasākumā Sajuti skolas garšu!”. Pasākumu vadīs Jānis Kozlovskis.

 • No plkst.16.00 līdz 20.00 pasākuma apmeklētāji aicināti līdzdarboties radošajās darbnīcās, kur aktivitātes piedāvās Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studenti, kā arī Siguldas novada Jaunrades centrs un Siguldas Sporta skola;
 • no plkst.16.00 līdz 22.00 darbosies Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” fotokabīne;
 • 16.50 un 19.00 pasākuma apmeklētājus ar krāšņām gaismas spēlēm un trokšņu burvību pārsteigs Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentu šovs;
 • no plkst.17.30 līdz 19.00 apmeklētāji aicināti darboties Rīgas dīdžeju skolas un bezalkoholisko kokteiļu gatavošanas meistarklasēs.

No plkst.16.00 līdz 18.00 – Atceries vai Iedomājies par sākumskolu!

Darbosies Lielo burbuļu gatavošanas un sejiņu apgleznošanas darbnīca, Stacijas laukumā viesosies cirka mākslinieki.

 • 16.00 Liepājas Leļļu teātris aicinās uz tikšanos ar Zaķu ģimeni izrādē Kā zaķis par zaķi brauca”, kas veidota pēc latviešu tautas pasakas motīviem. Pasaka stāsta par to, kā garausim apnika dienu no dienas ēst āboliņa lapas un grauzt alkšņu mizas. Saticis zemnieku un nogaršojis ko jaunu, Zaķis brauca uz Rīgu, lai nopirktu skābētu kāpostu sēklas. Ceļš uz Rīgu Zaķim ir piedzīvojumiem pilns. Vai zaķu ģimenei izdosies izaudzēt savus skābus kāpostus? Izrāde piemērota bērniem no divu gadu vecuma.
 • No plkst.16.00 līdz 18.00 Dzelzceļa stacijas ēkā darbosies leļļu teātra meistardarbnīcas, bet no plkst.16.00 līdz 20.00 – Ēnu teātra meistardarbīcas.

No plkst.18.00 līdz 20.00 – Stiprinies vai ārprāts pamatskolā

 • 19.30 pasākuma apmeklētājus pārsteigs ekstrēmā velo šovu komanda Greentrials” ar programmu Greentrials Bike Tour”. Komanda apvieno vairākus sporta veidus, no kuriem tiek veidotas šova programmas. Komandas atpazīstamākie braucēji: velotriāls – Jānis Lācis; BMX flatland – Dāvis Dudelis; BMX freestyle – Lauris Gulbis. Šova balss – Jānis Bukšs.

No plkst.20.00 līdz 23.00 – Tiecies un izbaudi vidusskolu!

Vakara muzikālākajā daļā uz skatuves redzēsim un dzirdēsim:

 • 20.10 deju mūzikas apvienību Martas Asinis”;
 • 20.50 un 21.45 Rīgas Dīdžeju skolas un Bārmeņu apvienoto šovu;
 • 21.00 uz skatuves kāps siguldieši – psihodēliskā blūzroka trio „So Lucid Electric Feel”;
 • 22.00 skatuves programmu noslēgs Rick Feds (īstajā vārdā Rihards Fedotovs) – multiinstrumentālists un producents, viens no spēcīgākajiem finger drumming”, sempleru spēles pārstāvjiem pasaulē.

Dalība – bez maksas