Jaunieši aicināti uz kafiju ar politiķiem

Trešdien, 6.septembrī, notiks diskusija „Kafija ar politiķiem”, kurā piedalīsies Siguldas novada pašvaldības deputāti un Siguldas novada jaunieši, tikšanās notiek projekta „Domā domas domē” ietvaros. Diskusija norisināsies Siguldas Valsts ģimnāzijā no pulksten 15.00 līdz 17.00.

Uz diskusiju ir aicināts ikviens Siguldas novada jaunietis, lai tiktos ar Siguldas novada deputātiem neformālā gaisotnē,  pie kafijas vai tējas tases ar mazām uzkodām un diskutētu par jauniešiem svarīgiem jautājumiem un lēmumiem par Siguldas novada jaunatnes lietu attīstību.

Tikšanās laikā tiks arī lemts par to, vai Siguldas novadā ir nepieciešama „Jauniešu Dome”. Tiks apspriesti tās plusi un mīnusi, kā arī funkcijas, kuras tai būtu jāveic. Tiks apskatīti arī citi jautājumi, kas ietekmē jauniešu dzīvi Siguldas novadā. Pasākums tiek rīkots, lai kopīgiem spēkiem pieņemtu labākos un efektīvākos lēmumus, kas palīdzētu sekmīgi veicināt Siguldas novada jaunatnes lietu attīstību nākotnē.

Projektu organizē Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar biedrību „Jaunatnes līderu koalīcija”. Projektu finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.