Panākumi 12.a klases skolēnu mācību uzņēmumam

Mums, 12.a klases skolēniem Ligitai, Madim un Loretai,  skolēnu mācību uzņēmumu veidotājiem, pagājusī nedēļa bija ļoti svarīga divu pasākumu dēļ.

22. novembrī mēs, Ligita un Madis, apmeklējām “Start Strong 3+3” pirmo meistarklasi, jo izturējām pirmo atlases kārtu, kurai bijām sagatavojuši uzņēmuma inovācijas videorullīti. Šī meistarklase bija nozīmīga, jo tā bija pirmā no trim nepieciešamajām, lai tuvotos uzvarai konkursā “Start Strong 3+3”, kuras balva ir ceļojums uz Ameriku. Uzvarētāju komanda vairāk iepazītu to, kā Amerikā veidojas uzņēmumi. Meistarklasē mēs apguvām EES (enerģija, entuziasms un smaids) veidu, kā strādāt ne tikai savā uzņēmumā, bet tā pavadīt arī dzīvi. Ļoti noderīgi bija arī treniņi veiksmīgai komunikācijai ar citiem. Viens no vingrinājumiem, kas vislabāk palika atmiņā, bija “Jā, bet” un “Jā, un” vingrinājums, kura laikā sapratām, cik liela nozīme ir katram vārdam teikumā. Galvenā atziņa, ko guvām, bija tā, ka darba veikšanā 100% ir pats minimums, jo pāri aizai neviens arī neleks tikai par 98%. Šo lekciju uzskatām par ļoti noderīgu un katram novēlam vismaz vienu reizi apmeklēt “Start Strong” lekcijas.

25. novembrī Valmierā notika  reģionālais Vidzemes gadatirgus “Ieskandini Ziemassvētkus!” Tajā piedalījās Loreta un Madis un prezentēja mūsu uzņēmuma produktu – īpaša dizaina lampas.  Tā bija lieliska iespēja strādāt maksimāli pietuvinātos apstākļos reālajam tirgum, reklamēt savu preci un gūt atbalstītājus. Mūsu lampas un biznesa ideju atzina arī žūrija, apbalvojot nominācijā “Labākā Ziemassvētku dāvana”, kā arī ieguvām galveno balvu – Swedbank simpātiju balvu!
  
Informāciju sagatavoja:
SMU vadītāja Ligita Pudņika