Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni ieskandina Patriotu nedēļu

Pirmdien, šī gada 13.novembrī, Patriotu nedēļas ietvaros Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni pieskandināja skolu ar savām skanīgajām balsīm, piedaloties Patriotisko dziesmu konkursā. Klases bija izvēlējušās izpildīt tādas visiem zināmas latviešu dziesmas kā “Teic, kur zeme tā”, “Dvēselīte”, “Mana dziesma”, “Kalniem pāri”, “Karogs”  un vairākus citus patriotiskus skaņdarbus. Skolēni ne tikai skanīgi dziedāja, bet arī spēlēja klavieres, ģitāras, flautu, bungas un citus mūzikas instrumentus, tā pierādot savu radošumu un daudzpusīgumu.

Priekšnesumus vērtēja žūrija sešu cilvēku sastāvā, kas ņēma vērā skolēnu muzikalitāti, kopējo tēlu, uzstāšanās atraktivitāti un pavadījumu.

Pamatskolas grupā par labākajiem tika atzīti 8.a klases skolēni ar “Austošās saules dziesmu” (audzinātāja Kristīne Apine) un 8.c klases kolektīvs, kas izpildīja latviešu tautasdziesmu “Tumša nakte, zaļa zāle” (audzinātāja Saiva Vītola).

Starp vidusskolēniem par spēcīgākajiem izpildītājiem žūrija atzina 11.a klasi ar dziesmu “Karogs” (audzinātāja Ilze Zīriņa – Eglīte) un 10.b klases skolēnus, kuri dziedāja skaņdarbu “Mīl katrs baltu maizes riku” (audzinātāja Anda Vīksna).

Labākie izpildītāji jau rīt, 14.novembrī, pārstāvēs skolas godu novada Patriotisko dziesmu konkursā.

Apsveicam konkursa uzvarētājus un priecājamies par latvisko noskaņu skolā un sirdīs!

Plašāka foto galerija.