Siguldas Valsts ģimnāzija svin Ziemassvētkus

Pēdējā nedēļa pirms svētkiem Siguldas Valsts ģimnāzijā aizvadīta priecīgās noskaņās. Un ir jau arī par ko priecāties – zinoši un radoši pedagogi, jauki un darbīgi pedagogu bērni, gudri un aktīvi izglītojamie, un lielisks deju kolektīvs!

18.decembrī pirmie Ziemassvētku noskaņas radīja 7.-9.klašu izglītojamie ar Ziemassvētku balli, kurā netrūka smieklu un jautrības.

19.decembrī rūķu un elfu meitenes rūpējās par svētku sajūtām pašiem mazākajiem – pie piparkūku mīklas, formiņām un mīklas ruļļiem pulcējās pedagogu un darbinieku bērni, lai piepildītu visu skolu ar Ziemassvētku smaržu un izbaudītu pašu cepto piparkūku garšu.

20.decembra pēcpusdienā pedagogus un izglītojamos sveica deju kolektīvs „Vizbulīte” ar krāšņu, sirsnīgu un pārdomātu priekšnesumu „Katram savu laimi meklējot”, kurā netrūka ne svētas svinības, ne draiskošanās un smieklu.

21.decembra vakarā Siguldas Valsts ģimnāzijas aktu zāle kļuva par vietu, kur pulcējās dāmas kuplos svārkos un kungi bikšturos un hūtēs, lai svinētu svētkus Retro stilā pie disko bumbu gaismām, dejotu un priecātos.

22.decembra rītā pēc svinīgas zelta un sudraba liecību izsniegšanas izcilākajiem skolēniem, pedagogi sirsnīgās noskaņās pavadīja vienu no pēdējām darba dienām šajā mācību pusgadā. Skolotāji pie pašu sarūpēta cienasta baudīja muzikālu priekšnesumu virtuozā akordeonista Kaspara Gulbja izpildījumā, un centās uzminēt, kurš no kolēģiem pēdējo divu nedēļu laikā ir viņus slepeni iepriecinājis, atstājot dāvanu kabatiņā mazas, jaukas veltes.

Svētki ir godam sagaidīti! Siguldas Valsts ģimnāzijas kolektīvs sirsnīgi sveic Ziemassvētkos un vēl panākumiem bagātu Jauno – Dzeltenā Zemes Suņa gadu!