Siguldas Valsts ģimnāzijai Ziemassvētkos 131 zelta un sudraba liecība

Piektdienas rītā, 22.decembrī Siguldas Valsts ģimnāzijas aktu zālē pulcējās skolēni, klašu audzinātāji un skolas administrācija, lai svinīgi izsniegtu un saņemtu zelta un sudraba liecības, kā arī godinātu olimpiāžu laureātus.

Kopumā 131 izglītojamais ieguvis labus, teicamus un izcilus mācību sasniegumu vērtējumus 2017./2018.mācību gada pirmajā pusgadā.

Īpašu uzslavu pelnījušas izglītojamās Laura Zaperecka (8.a), Paula Lucāne (8.b), Paula Daniela Priedulēna (8.b) un Līva Oliņa (9.b), kurām zemākais vērtējums liecībā ir 9 balles.

Zelta liecības  ar vērtējumu ne zemāku par 8 ballēm pusgada noslēgumā – saņēma 35 izglītojamie:

Klase Uzvārds, vārds
7.a Bērziņa Arta Keita
7.b Auziņa Dārta
7.b Balama Evelīna
7.b Paugule Annija Patrīcija
8.a Petrovska Patrīcija
8.a Zaperecka Agnese
8.b Arnicāne Aija Egija
8.b Brigzne Sintija
8.b Lucāne Paula
8.b Priedulēna Paula Daniela
8.c Priedniece Arta
8.c Vēvers Martins Dāvis
9.a Dalbiņš Andris
9.b Jansone Elvija
9.b Kligina Nikola
9.b Oliņa Līva
9.b Ustinova Sabrīna
9.b Voiciša Jana
9.c Apīne Luīze Paula
9.c Pinsone Fani
10.a Biteniece Paula Luīze
10.a Circene Beāte Marta
10.a Mūze Aivita
11.a Cērpa Lote Katrīna
11.a Daugulis Pauls
11.a Kadiķis Niklāvs
11.a Mitrevics Māris Maikls
11.a Pauniņa Laura
11.a Rulle-Titava Kitija
11.a Vītoliņa Annija
11.b Auziņa Madara
11.b Prokopčika Guna
11.c Frolova Aļina
12.a Timermane Justīne
12.c Zemlīte Dana

Sudraba liecības – ar vērtējumu ne zemāku par 7 ballēm pusgada noslēgumā – saņēma 96 izglītojamie:

Klase Uzvārds, vārds
7.a Jurjāne Evelīna
7.b Cillinbergs Oto
7.b Endžele Agnese Grieta
7.b Gercāns Krišjānis
7.b Mazurs Krišs
7.b Oliņš Pauls
7.b Ruduša Paula Patrīcija
7.b Siņicins Rinalds
7.b Suķe Samanta
7.b Zariņa Ance
7.b Zemīte Anete
7.c Brengule Marta
7.c Duļbinska Enija
7.c Priekulis Mariss
8.a Labanovska-Sekača Karīna
8.a Mergupe-Leitlande Laura
8.a Ošeniece Ieva
8.a Piciļeviča Ieva
8.a Skromane Arta
8.a Šarna Agate
8.b Aleksejeva Diāna
8.b Bojārs Mārtiņš
8.b Daugule Anete Ieva
8.b Mihelsone Eimija
8.b Petrovskis Edvards
8.c Balandina Elīna
8.c Brunere Kristīne
8.c Bubete Sindija
8.c Būda Annija
8.c Dinka Marta
8.c Dobulāne Rebeka
8.c Granta Sabīne
8.c Janševska Paula Justīne
8.c Krūmiņa Ivonna
8.c Sutīrina Keita
8.c Veģeris Francis Daniels
9.a Bērze Madara
9.a Eglīte Katrīna
9.a Kantiševa Madara Kate
9.a Kreicberga Dita
9.a Miķelsone Alise
9.b Egle Zane
9.b Jansone Krista
9.b Velmeris Reinis
9.c Feldmanis Kristaps
9.c Kandele Annemarija
9.c Kaņepe Marta Daniela
9.c Kreica Samanta
9.c Leišavniece Ieva
9.c Ozoliņš Tomass
9.c Palamarčuks Artūrs
9.c Rozenfelde Aleksandra
9.c Vīksne Estere
10.a Adzilča Dārta
10.a Gabliks Aleksis
10.a Jordāne Elza Rūta
10.a Kazainis Pēteris
10.b Mārtiņš Māris
10.b Šmaliņa Annija
10.c Bērze Eva
10.c Toločko Viktorija
10.d Dīcmane Deina
11.a Gaigals Kārlis
11.a Kozlinskis Markuss
11.a Menģele Sindija
11.a Narnicka Una
11.a Paegle Kitija
11.a Pinsone Stefi
11.b Cigle Magda
11.b Grigorovičs Sandris
11.b Kalniņa Dārta
11.b Prībe Norberts
11.b Rubīna Elza
11.b Veica Elīza
11.c Bērziņa Jūlija
11.c Cīrule Dagmāra
11.c Mežvinskis Dairis
11.d Draudiņa Dita
11.d Kikuste Luīze Ieva
11.d Kroiča Marta Terēze
11.d Miljone Keita
11.d Šaršūne Lizete
12.a Baranova Daniela Gerda
12.a Kurzemnieks Ingus
12.a Meistere Monta
12.a Pudņika Ligita
12.a Strautnieks Nauris
12.a Usovs Vadims
12.b Aizupiete Evita Eva
12.b Ančevska Diāna
12.b Batraga Anna
12.b Gaile Paula
12.b Kļaviņa Ketrina
12.b Tetere Emīlija
12.c Mackēviča Alise
12.c Zvaigznīte Elza

Esam priecīgi un ļoti lepojamies ar savu izglītojamo augstajiem sasniegumiem!