Siguldas Valsts ģimnāzijas volejbolisti izcīna pirmo vietu Pierīgas skolu turnīrā

Par Pierīgas novadu sporta spēļu volejbola turnīra uzvarētājiem B vecuma grupā puišiem (2002. g.dz.) kļuvuši Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni, kuri pēdējos divos gados bija ierindojušies otrajā vietā. Finālā viņi pārspēja pagājušā gada čempionus no Zvejniekciema vidusskolas.

Uz turnīru Zvejniekciema vidusskolā bija ieradušās septiņu Pierīgas skolu komandas. Pirmajā posmā divās apakšgrupās tika noskaidroti pusfinālisti, bet trešo vietu ieguvēji vēlāk aizvadīja maču par piekto vietu kopvērtējumā. Spēles ritēja līdz divu setu uzvaru (sets līdz 21 punktam, trešais sets – līdz 15 punktiem).

A grupā trīs 2:0 uzvaras svinēja mājinieki Zvejniekciema skolēni, bet izšķirošajā spēlē par otro vietu grupā un ceļazīmi uz pusfinālu Ādažu Brīvās Valdorfa skolas (BVS) komanda trijos setos pārspēja Jaunmārupes pamatskolas volejbolistus. Ar trim zaudējumiem pēdējā vietā grupā un septītajā grupā kopvērtējumā palika Zaķumuižas pamatskola.

B grupā, kurā spēlēja trīs komandas, divus panākumus guva Siguldas ģimnāzisti, bet otro vietu līdz ar uzvaru 2:0 pār Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolu izcīnīja Krimuldas vidusskolas skolēni.

Pusfinālos grupu uzvarētāji apliecināja savu pārākumu – Zvejniekciema vidusskola divos setos pieveica Krimuldas vidusskolu, bet Siguldas Valsts ģimnāzija – Ādažu BVS komandu. Tomēr finālā ar diviem setiem vien bija par maz. Siguldieši laukuma saimniekiem zaudēja pirmajā setā, taču uzvarēja divos nākamajos, revanšējoties par zaudējumu pagājušā gada Pierīgas turnīra finālā un izcīnot čempionu titulu – 2:1 (10:21, 21:15, 15:8).

Informācija: www.aprinkis.lv