Vidusskolēniem iespēja “iekāpt studentu kurpēs”

Šī gada martā un aprīlī vidusskolēniem tiek dota iespēja  “ēnot” studentus vairākās Latvijas augstskolās.
Latvijas Universitātes ikgadējais pasākums „Studenta kurpēs” 2018. gadā notiks no 9. līdz 13. aprīlim. Tā laikā viņiem vienu dienu tiek dota iespēja iejusties „studenta ādā” un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē. Tā ir iespēja piedalīties  lekcijās, semināros, laboratorijas un praktiskajos darbos, kā arī iepazīties ar Universitātes studiju programmām, to saturu un studiju procesu, kas palīdzētu pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē.

Plašāka informācija: Latvijas Universitāte

“Seko studentam” ir Rīgas Tehniskās universitātes organizēts pasākums, kurā 10.–12. klases skolēniem tiek dota iespēja pavadīt 1–2 dienas kopā ar studentu no viņu interesējošās studiju programmas, lai iepazītu izvēlētās studijas. Norises laiks: 12.23. marts.
Seko studentam un uzzini, kā notiek studijas RTU! Piedalies laboratorijas darbos un apmeklē lekcijas, RTU Zinātnisko bibliotēku, dienesta viesnīcas, sporta kompleksus un studentu pilsētiņu Ķīpsalā.
Plašāka informācija: Rīgas Tehniskā universitāte

“Seko studentam” ir ikgadējs pasākumus, kuru organizē Banku augstskolas studentu pašpārvalde sadarbībā ar Banku augstskolu.
“Seko studentam 2018” notiks 6.martā, Banku augstskolā, K. Valdemāra ielā 161. Lai reģistrētos pasākumam, nepieciešams aizpildīt ANKETU. E-pasts informācijai ba@ba.lv
Plašāka informācija: Banku augstskola

Liepājas Universitātē no 5. līdz 25. martam norisināsies ikgadējais pasākums “Roku rokā ar studentu”, kurā skolēnam būs iespēja ēnot kādas studiju programmas studentu.
Plašāka informācija: Liepājas Universitāte
Vidzemes Augstskolas Studenta anatomija notiks no 14. līdz 21. martam. Tev ir iespēja izvēlēties ViA studentu, ar kuru kopā varēsi apmeklēt lekcijas, tikties ar pasniedzējiem, viesoties studentu kopmītnēs, kā arī iepazīt daudzus citus studentu dzīves aspektus.
Plašāka informācija: Vidzemes Augstskola
Atvērto durvju diena Rīgas Stradiņa universitātē 2018. gada 7. aprīlī.
Plašāka informācija: Rīgas Stradiņa universitāte