Norisinās konkurss “Es – savā novadā”

9.aprīlī audzināšanas stundā Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.klašu skolēniem tika organizēts klašu komandu konkurss “Es – savā novadā”. Savas zināšanas par Siguldu apliecināja visas astoto klašu komandas, kur komandas sastāvā bija seši erudītākie skolēni. Arī klasesbiedri un audzinātājas aktīvi atbalstīja savējos.

Konkursā skolēni atbildēja uz jautājumiem par Siguldas novada vēsturi, kultūras un dabas objektiem. Skolēni apliecināja zināšanas par Siguldas novada domes darbību un paveikto, kā arī izveidoja jaunu Siguldas monētas logo. Klašu komandas bija gatavojušās un zināja ievērojamākos gleznotājus, mūziķus un atpazina Siguldas vēsturiskās vietas, kā arī jaunākos objektus, kas tapuši pēdējos gados. Labs palīgs sagatavošanās darbā bija grāmata “Siguldas novadmācība”.

1.vietu ieguva 8.b klases komanda “Zied ievas Siguldā” (audzinātāja Daiga Jēkabsone). Tikai par vienu punktu atpalika un 2.vietu izcīnīja 8.a klases komanda “Siguldieši” (audzinātāja Kristīne Apine), bet 3.vietu ieguva 8.c klases komanda “Spieķīši” (audzinātāja Inta Kursīte).

Pateicamies audzinātājām un skolēniem par ieguldīto darbu!

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Valsts ģimnāzijas Sabiedrisko zinātņu MC vadītāja A.Ūdre