8.b klases skolēni veido fotogrāfiju izstādi “Viena diena Siguldā”

Jau gandrīz mēnesi Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.b klases skolēni sadarbībā ar Siguldas novada bibliotēku veido novadpētniecības fotogrāfiju izstādi “Viena diena Siguldā”. Siguldas novada bibliotēka aicināja skolēnus iesaistīties šajā projektā ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar bibliotēku kā novadpētniecības darba centru, bibliotēkas novadpētniecības krājumu, rosināt ieraudzīt skaisto savā pilsētā, kā arī apgūt dzīvei noderīgas prasmes.

Projekta ietvaros skolēni fotografēja, rakstīja savas pārdomas par pilsētu “Mana Sigulda”, veidoja izstādes plakātus, izmantojot bezmaksas tiešsaistes rīku Canva, kā arī paši noformēja savas fotogrāfijas un aprakstus uz lielajām planšetēm.

Šobrīd Siguldas novada bibliotēka lūdz nobalsot par izstādei piemērotāko plakātu savā Facebook profilā, spiežot “Patīk” pie konkrētās bildes. Balsošana notiks līdz 19. maijam, pēc tam visvairāk balsu ieguvušais plakāts tiks nodrukāts un izvietots dažādās vietās pilsētā. Izstādes atklāšana Siguldas novada svētku laikā 26. maijā pulksten 10.30 Maija parkā, savukārt visu jūniju izstāde būs skatāma Siguldas novada bibliotēkā.

Bibliotēka saka lielu paldies skolotājiem Daigai Jēkabsonei un Gunāram Kanbergam par atsaucību!