Noslēdzies mācību priekšmetu olimpiāžu laiks Siguldas Valsts ģimnāzijā

Ar tradicionālajiem Olimpiešu svētkiem Siguldas Valsts ģimnāzijā noslēdzies 2017./2018. mācību gada mācību priekšmetu olimpiāžu maratons. Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēni ir piedalījušies gan VISC organizētajās, gan alternatīvajās mācību priekšmetu olimpiādēs novadu posmā, kā arī dažādās sporta sacensībās, iegūstot 163 godalgotas vietas. Pateicoties uzrādītajiem labajiem rezultātiem, skolēni izcīnījuši tiesības piedalīties Valsts līmeņa olimpiādēs, kur ieguvuši 16 godalgotas vietas. 36 ģimnāzijas skolēni saņēmuši apbalvojumus novada, valsts un starptautiska līmeņa sporta sacensībās.

Mācību gada izskaņā Siguldas Valsts ģimnāzijas administrācija saka paldies visiem skolēniem, kuri apliecinājuši savas zināšanas, prasmes un talantus dažāda līmeņa olimpiādēs, konkursos, sacensībās, kā arī pateicas viņu skolotājiem un vecākiem.  Īpaši priecājamies par tiem skolēniem, kuri sīvajā konkurencē spējuši izcīnīt godalgotas vietas Valsts līmeņa olimpiādēs.

Viena no šādām izcilībām ir 9.klases skolniece Līva Oliņa, kura kopumā saņēmusi 13 godalgas mācību priekšmetu olimpiādēs, tai skaitā ieguvusi pirmo vietu gan atklātajā, gan Valsts matemātikas olimpiādē.

Esam lepni, ka šogad atkal Siguldas Valsts ģimnāzijas vārds izskanēs arī pasaulē, jo 11. klases skolnieces Elīza Marija Masule un Laura Pauniņa ar saviem zinātniskās pētniecības darbiem izcīnījušas tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas Savienības jauno zinātnieku konkursā Īrijā (Dublinā) no 2018. gada 14. septembra līdz 19. septembrim un MILSET Expo (Starptautiskā kustība brīvā laika aktivitātēm zinātnē un tehnoloģijā) Starptautiskajā jauno zinātnieku izstādē Polijā (Gdiņā), kas norisināsies no 2018. gada 16. jūlija līdz 22. jūlijam.

Pateicamies arī Siguldas Valsts ģimnāzijas lieliskajiem kolektīviem – pūtēju orķestrim “Sudrabskaņa” un diriģentiem Elmāram Rudzītim un Arnim Šmitiņam, kā arī deju kolektīvam “Vizbulīte” un vadītājai Indrai Ozoliņai par panākumiem un kopā būšanu visos ģimnāzijas svarīgākajos mirkļos!

Plašāka foto galerija.