RTU aicina skolēnus piedalīties starptautiskā elektronikas olimpiādē

18.maijā Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes telpās norisināsies pasākums “Starptautiskā studentu un skolēnu Elektronikas olimpiāde 2018 (SSEO2018)”.
Pasākumu organizē RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar uzņēmumu “MikroTik”. Šogad pasākums ir ieguvis prefiksu “starptautiskā”, jo dalībnieku skaitā sagaidāmi arī studenti no Lietuvas un Igaunijas. Kā jau ierasts, pieteikties var gan dažādu fakultāšu studenti, gan skolēni un tehnikumos studējošie.

Pasākuma laikā dalībniekus gaida teorētiskie un praktiskie pārbaudījumi, tajā skaitā darbs ar radioelektronikas ierīcēm un līnijsekotāju robotu veidošana. Lai diena nepaietu vien uzdevumu pildīšanā, tiks novadītas arī vieslekcijas, par kurām parūpēsies pārstāvji no galvenā atbalsītāja puses – “MikroTik” un viesi no uzņēmuma “Accenture”. Par pusdienām un kafijas pauzēm arī ir padomāts!
Vecuma ierobežojums pasākumam nav, tomēr dalībniekiem ir jāpārstāv skola, tehnikums, arodskola vai kāda universitāte.

Šogad pasākuma galvenā balva būs portatīvais dators 1000 Eur vērtībā, kā arī 25 veiksmīgākie dalībnieki saņems “Arduino Uno” komplektus ar papilddetaļām.

Pieteikties ir iespējams, aizpildot anketu.

Dalībnieku skaits ir ierobežots: pasākumā varēs piedalīties tikai 50 dalībnieki.

Sīkāka informācija būs pieejama Facebook eventā “SSEO 2018”, kā arī RTU ETF Studējošo pašpārvaldes Facebook lapā.