10.c klase dodas aizraujošā mācību ekskursijā

29.maijā 10.c klases skolēni kopā ar audzinātāju Ilonu Brakovsku un skolotāju Zani Eglīti devās mācību ekskursijā. Nonākot Rīgā, pirmā pietura bija Escape Room, kurā skolēni pa grupām centās izlauzties no visdažādākajām istabām. No trīs grupām izlauzties izdevās tikai vienai grupai, kura spēlēja šo spēli Paranormālās Parādības istabā.

Emociju pārpildīti un mazliet izsalkuši skolēni un skolotājas devās uz Laimas šokolādes muzeju, kurā guva arī priekšstatu par profesiju daudzveidību, kuras ir iekļautas šokolādes un citu saldumu ražošanā, to pilnveidošanā. Muzejā ikviens varēja izgatavot savas piecas šokolādes konfektes, četras no tām varēja iesaiņot skaistā kārbiņā un vest mājās. Katru sastāvdaļu un trīs veida kausēto šokolādi katrs varēja brīvi nogaršot un izbaudīt. Tika dota iespēja aplūkot, kā šokolādes meistares gatavo īpašo kolekciju konfektes.

Kā pēdējā pietura bija Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs, kurā varēja aplūkot gan Palmu māju, gan Tauriņu māju, gan kaktusu daudzveidību, kā arī rododendru dārzus un izbaudīt tropu karstumu. Pēc tam visi kopā devās atpakaļ uz Rīgas centru, kurā izbaudīja brīvo laiku pēc pašu izvēles. Tad jau pienāca laiks, kad nogurušie, bet pozitīvu emociju piepildītie ekskursanti devās mājup.

Informāciju sagatavoja:
10.c klases audzinātāja Ilona Brakovska