Noslēgusies pieteikšanās Erasmus+ projektam Itālijā

Noslēgusies  Siguldas Valsts ģimnāzijas pedagogu pieteikšanās Erasmus+ mobilitātes projektam  “Efektīva tehnoloģiju izmantošana mācību procesa uzlabošanai”  ar finansējumu 4136,00 euro apmērā.

Projekta galvenais mērķis ir  pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide mācību procesa uzlabošanai, efektīvi izmantojot informācijas tehnoloģijas.

Projekta ietvaros plānotas teorētiskās un praktiskās nodarbības radošas tehnoloģiju izmantošanas apguvē un Itālijas vietējo izglītības iestāžu apmeklējums organizācijas JUMP izstrādātās izglītības programmas ietvaros. Galvenais uzdevums ir aktīvi iesaistīties organizētajās aktivitātēs un novērot Itālijas izglītības iestāžu pedagogu darbību un metodes tehnoloģiju izmantošanā, lai vēlāk izvēlētos piemērotākās no tām, un integrētu Siguldas Valsts ģimnāzijas pedagogu turpmākajā mācību procesā, tādējādi padarot to 21.gadsimta prasībām atbilstošāku un efektīvāku.

Dalībai projektā izvēlēti divi pedagogi – viens katrā klašu grupā (7.-9. un 10.-12.). Pieredzes apmaiņā uz Itāliju, Soverato no 18. līdz 22.03.2018. dosies latviešu valodas un literatūras skolotāja Iveta Celmiņa un matemātikas skolotāja Laila Zinberga.