Aizritējis Siguldas Valsts ģimnāzijas absolventu salidojums

Šogad Siguldas Valsts ģimnāzija kopā ar Latvijas valsti atzīmē savu 100. dzimšanas dienu. Jubilejas svinības rudenī nav izvēlētas nejauši – par skolas dibināšanas datumu tiek uzskatīts 1918.gada 17.novembris.

Sestdien, 10. novembrī svētku nedēļu noslēdza Siguldas Valsts ģimnāzijas (bijušās Siguldas 1. vidusskolas) absolventu salidojums ar sirsnīgu atkalredzēšanos un kopā būšanu, kuru apmeklēja rekordliels skaits – vairāk kā 1400 viesu.

Salidojuma sākumā pulksten 16.00 skolas aktu zālē norisinājās skolas absolventu kolektīvu koncerts – uzstājās Siguldas Absolventu orķestris Andra Muižnieka vadībā, deju kolektīvs “Vizbulīte” ar vadītāju Indru Ozoliņu, ar solo dziesmām priecēja Inese Ērmane – Peiča. Pasākumu vadīja absolventi Elza Alberiņa un Teodors Kerimovs.

Savukārt salidojuma neformālajā daļā – no pulksten 19.00 līdz 4.00 viesus divās deju zālēs izklaidēja muzikālās apvienības “Flora” un “Zelta kniede”, kā arī darbojās foto stūris seno draugu atkalredzēšanās iemūžināšanai.

100 – tas ir cienījams gadu skaits kā valsts, tā jebkuras iestādes un darba kolektīva dzīvē, un arī skola šo gadu laikā ir dzīvojusi savu dzīvi, ar kuru ierakstījusies ne vien Siguldas, bet arī Latvijas vēstures lappusēs. Tieši tādēļ vakara gaitā viesiem tika sniegta nebijusi iespēja iegādāties Siguldas Valsts ģimnāzijas simtgadei veltīto grāmatu.

Paldies visiem par ierašanos un skolas nozīmīgās jubilejas atzīmēšanu absolventu salidojumā!

Plašāka foto galerija.