Aizvadītas vērienīgas Siguldas Valsts ģimnāzijas 100 gadu jubilejas svinības

Ceturtdien, 8.novembrī notika skolas 100 gadu jubilejas svinības Kultūras centrā “Siguldas devons”, kurā pulcējās ģimnāzijas esošie un bijušie skolotāji, darbinieki un Siguldas novada pašvaldības pārstāvji, kā arī skolas sadarbības partneri un draugi.

Šogad Siguldas Valsts ģimnāzija, tāpat kā Latvijas valsts, atzīmē savu 100. dzimšanas dienu.  Jubilejas svinības rudenī nav izvēlētas nejauši – par skolas dibināšanas datumu tiek uzskatīts 1918.gada 17.novembris.

Svinīgo pasākumu vadīja un mākslinieciskos priekšnesumus sniedza tādi sabiedrībā zināmi Siguldas Valsts ģimnāzijas absolventi kā aktieris Kaspars Zvīgulis, horeogrāfs Agris Daņiļevičs, žurnālists Ēriks Palkavnieks, jauktais koris “Atvars”, mūzikas grupas “Dzelzs vilks” un “Zelta kniede”, dziedātājas Vizma Zvaigzne un Inese Ērmane-Peiča, mūziķi Edijs Everss un Artis Gāga, un citi.

Par nozīmīgu ieguldījumu skolas attīstībā īpaši tika godināti tās bijušie darbinieki – direktori Valdis Jēkabsons un Vilnis Trupavnieks, ilggadējās direktora vietnieces Ina Krūmiņa un Tekla Silanža, kā arī skolotāji Andris Muižnieks, Aina Raudziņa, Daina Štāla, Regīna Jercīte, Rasma Rozentāle un Māra Rune. Ģimnāzija pateicās arī saviem nozīmīgākajiem sadarbības partneriem.

Visiem pasākuma viesiem bija ekskluzīva iespēja pirmajiem ieraudzīt un savā īpašumā iegūt Siguldas Valsts ģimnāzijas simtgades grāmatu.

Siguldas Valsts ģimnāzija sirsnīgi pateicas visiem, kuri piedalījās pasākuma organizēšanā un ieradās, lai nosvinētu skolas nozīmīgo jubileju un padarītu vakaru neaizmirstamu!

Plašāka foto galerija.