Aizvadīti skolas Jubilejas nedēļas pasākumi skolēniem

Latvijas ceļš uz savu valstiskumu nebija viegls, taču nu Latvija ir atkal brīva un atgriezusies Eiropā, kurai tā vienmēr ir piederējusi. Vienlaicīgi ar valsti mēs svinam arī Siguldas Valsts ģimnāzijas simtgadi.

Šajā svētku nedēļā norisinājās dažādi skolas jubilejas ieskaņas pasākumi skolēniem. Notika erudīcijas, vēstures un kultūras aktivitātes visu klašu skolēniem  „Skolai un Latvijai – 100” – interaktīva nodarbība “Mūsu skola”, erudīcijas konkurss klašu komandām, mākslas un  dizaina objektu radīšana skolas tēla veidošanai, kā arī aproču par godu “Latvijai 100” veidošana Eiropas brīvprātīgā darba veicēju vadībā.

Erudīcijas konkursa uzvarētāji pamatskolas un vidusskolas grupās tiks svinīgi apbalvoti pirms skolas svētku koncerta 16.novembrī.

7.novembra pēcpusdienā skolēnus un darbiniekus programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros priecēja lielais svētku pārsteigums – koncerts “Latvija – 100 – SVĢ”, kurā uzstājās grupa “Dzelzs Vilks”.

Pēc šiem pasākumiem darbi turpina ritēt pilnā sparā, gatavojoties skolas jubilejas svinīgajam pasākumam, kas notiks 8.novembrī kultūras centrā “Siguldas Devons”, kā arī Siguldas Valsts ģimnāzijas absolventu salidojumam 10.novembrī.